Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: HELP!! z Glasgow

Domyślnie HELP!! z Glasgow

Siemanko rodacy... bardzo prosze o pomoc. przeprowadzilem sie do szkocji ale jak narazie jedyny internet jaki mam jest w bibliotece. wszystko wypasione ale niestety prawie wszystko poblokowane. GG, czaty, gry MMO, torrenty, eMula i generalnie wszystko poza zwyklymi stronami i sciaganie zwyklych plikow z netu. bardzo prosze o pomoc. jak to obejsc. na stronie gg napisali mi zebym zobaczyl "WEB GG" ale ono rowniez nie dziala. wlasny komputer kupie se za jakis miesiac albo 2, a jestem juz tu kilka tygodni i powoli zaczyna mi siadac psychika przez tych szkockich glabow

Domyślnie

Jak jest winda to możesz spróbować na początek login: administrator password: [email protected], albo może jakąś płytka z live linem np. knoppix.

Domyślnie

Mozesz tez lamac hasla windozy, ktore sa dosc slabe ogolnie, a w bibliotekach jest spora szansa, ze latwo padna. A jeszcze latwiej jest je po prostu zmienic z poziomu linuxa (jest taka fajna dyskietka z dystrybucja jakiegos kolesia, ktora pozwala na resetowanie hasel w windows).

Domyślnie dzieki ziomkia

powalcze z tym linuksem... brat mi udostepni knopiksa na FTP i postaram sie cos powalczyc... ale najlepiej bylo by sie zalogowac na admina. jak by ktos mial jeszcze jakis pomysl to prosze pisac. z gory dzieki. a tak pozatym to co wy w polsce robicie zapraszam na www.szkocja.net. nie ma to jak zarabiac 1500zl na tydzien (minimum socjalne w UK )

Domyślnie

w Polsce po staremu, możesz spróbować jeszcze z trybem awaryjnym albo skasować plik sam jak możesz i nie będą się czepiać, a tak z ciekawości co tam robisz?

Domyślnie

bylyfygyzy - nie radze kasowac nic ani manipulowac z komputerami... co prawda angole to ignorancie ale nie glupcy (przynajmniej niektorzy ).

Firma w ktorej pracuje zatrudnia okolo 30 osob i moge powiedziec ze 5-7 osob jest na prawde inteligentnych ktorym zalezy na tym co robia, ok. 20 to totalni ignoranci albo maja wszystko w dupie - z moim szefem na czele tej grupy, pozostali nie kwalifikuja sie juz do zadnej kategorii

Domyślnie

No to zamiast kasować zawsze można rozkodować

Domyślnie

Xxxxxxxxxxxx
    Ostatnio edytowane przez Ivnz : 01-05-2007 - 12:58 Powód: nie to co trzeba Sorka

Zasady Postowania