Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: włam w sieci akademickiej

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie włam w sieci akademickiej

    Czy da się wejść na zahasłowane dyski na lanie? Pytam oczywiście o wszelkie szybsze metody niż brute force I pytanie dodatkowe, jak robię różne dziwne rzeczy na sieci, np. chcę wejść do czyjegoś folderu, który wymaga hasła, to admin widzi wszystko, co wyprawiam różnymi dziwnymi programami? Czy maskowanie ip tu w ogóle coś może pomóc? Jest jakiś niezawodny sposób, żeby się uniwidocznić w sici lokalnej?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Cytat Napisał mutinee Zobacz post
    Czy da się wejść na zahasłowane dyski na lanie? Pytam oczywiście o wszelkie szybsze metody niż brute force I pytanie dodatkowe, jak robię różne dziwne rzeczy na sieci, np. chcę wejść do czyjegoś folderu, który wymaga hasła, to admin widzi wszystko, co wyprawiam różnymi dziwnymi programami? Czy maskowanie ip tu w ogóle coś może pomóc? Jest jakiś niezawodny sposób, żeby się uniwidocznić w sici lokalnej?
    Cóż za styl, ale odpowiem:
    Cytat Napisał mutinee Zobacz post
    Czy da się wejść na zahasłowane dyski na lanie?
    Wystarczy podać hasło...
    Cytat Napisał mutinee Zobacz post
    jak robię różne dziwne rzeczy na sieci, np. chcę wejść do czyjegoś folderu, który wymaga hasła, to admin widzi wszystko, co wyprawiam różnymi dziwnymi programami?
    Tak
    Cytat Napisał mutinee Zobacz post
    Czy maskowanie ip tu w ogóle coś może pomóc?
    W sieci lokalnej takie coś nie istnieje
    Cytat Napisał mutinee Zobacz post
    Jest jakiś niezawodny sposób, żeby się uniwidocznić w sici lokalnej?
    uniwidocznić w sici? Eee... Ukryć w sieci? Załóżmy że tak... A więc, jest. Sposób jest bardzo prosty i nie wymaga dużych zdolności technicznych, wystarczy wyciągnąć kabelek LANowy z karty sieciowej i nikt Cię w sieci nie znajdzie

    Naucz się pisać po polsku... "zahasłowane", "uniwidocznić", "sici"... Porażka... ośmiolatek?
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  3. #3
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    haslo w lanie zlamac to pic na wode.... ale takie "programy" tylko dla tych co wiedzą jak sie tym posługiwać.Czyli panu podziękujemy

    pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Nikow

    Co masz do "zahasłowane"? Źle Ci, że neologizm wymyśliłem? Och, dalej popełniłem dwie literówki. I co z tego? Przy Twoim błędzie ortograficznym ("LANowy") to pikuś Twój ironiczny ton wskazuje na to, że sam masz niewielkie pojęcie o rzeczy. Poza tym po co odpisujesz, skoro nie masz zamiaru odpowiedzieć na pytanie? Posty sobie nabijasz, czy co?


    eryk

    Jak to pic na wodę? Widziałem programy typu "Łamacz", ale jak wspomniałem takie mnie nie interesują.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Hmmm miałem gdzieś to na dysku taki programik pod linuxa do lamania haseł zabezpieczających wejśćie do danego folderu.Łamanie zajmowało mu około 2-3 sekundy.Jak znajde to dam tu gdzieś paczuszke.
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  6. #6

    Domyślnie

    2-3 sekundy? Niemożliwe

  7. #7
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Cytat Napisał mutinee Zobacz post
    Co masz do "zahasłowane"? Źle Ci, że neologizm wymyśliłem? Och, dalej popełniłem dwie literówki. I co z tego? Przy Twoim błędzie ortograficznym ("LANowy") to pikuś Twój ironiczny ton wskazuje na to, że sam masz niewielkie pojęcie o rzeczy. Poza tym po co odpisujesz, skoro nie masz zamiaru odpowiedzieć na pytanie? Posty sobie nabijasz, czy co?
    LANowy jest poprawnie, więc za co się rzucasz? :> Mój ironiczny ton? Czy "ironicznym tonem" nazywasz każdą precyzyjną odpowiedź na twoje być może niepoprawnie zadane pytanie? Nie moja wina, że pytasz nie o to o co chciałeś. Naprawdę! Jeśli nie umiesz zapytać o to co Cię interesuje, to przepraszam, ale ewentualne pretensje możesz mieć tylko do siebie.

    PS: Jesteś pewien że złamanie hasła w 2-3 sekundy jest niemożliwe? ]:->
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  8. #8

    Domyślnie

    Ach, rozumiem. Jak zapytam: "jak złamać hasło do dysku?" to już jest coś innego niż, gdybym zapytał: "jak wejść do zahasłowanego dysku?", tak?

    "LANowy" nie jest poprawnie.

    Da się złamać hasło do folderu w 3 sec., jeśli hasło brzmi "mama" i korzysta się przy tym ze słownika, a nie brute force.

Podobne wątki

  1. włam
    By hanio12 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 03-31-2008, 20:13
  2. włam na sympatię
    By pis2010 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 10-27-2007, 01:51
  3. Włam
    By fensz in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 10-15-2007, 18:21
  4. Włam do kompa
    By tRiDio in forum Hacking
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 09-06-2007, 22:58
  5. Włam hardocre !
    By Danielos13 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 05-17-2007, 13:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj