Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Nietypowa konsultacja :)

Domyślnie Nietypowa konsultacja :)

Witam

Wiem, że może to nieco dziwnie wyglądać... ale poszukuje kogoś kto zna się na hackingu bardzo szeroko pojętym, a mieszka we Wrocławiu.

Już śpieszę z wyjaśnieniem o co chodzi

Otóż, wybierając sobie temat pracy magisterskiej, nie myślałam, że znajdzie się tyle problemów, z którymi muszę się "borykać". Studiuję prawo...(i tu już potencjalnie mogę odstraszyć :P)... no i chciałam zająć się pewnymi przestępstwami związanymi z przełamywaniem zabezpieczeń sieci informatycznych, systemów itp. A że nie ma w Polsce, a tym bardziej na mojej uczelni ludzi kompetentnych, na tyle, żeby pomogli mi w tej dziedzinie...zmuszona jestem sama sobie radzić.
    Od razu powiem, że nie wymagam wiadomości z zakresu prawa, bo to ja sie tym zajme, ale potrzebne mi są pewne wiadomości (założe się, że dla was podstawowe) na tematy techniczne.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zechce mi pomóc. Wprowadzić w pewne tematy, wytlumaczyć, cokolwiek

Jeśli ktoś wyraża taka ochotę, proszę o wiadomości na priv.

ekhm...napisałam Wrocław, bo przewiduje ewentualną możliwość spotkania się przy piwku i pogadania na interesujący mnie temat może być również Koszalin, Kołobrzeg czy okolice tych wszystkich miast.
    Ostatnio edytowane przez CiriWitch : 04-19-2008 - 18:17

h3x
    h3x jest offline Banned

Domyślnie

nie wiem jak wy, ale ja nigdy nie podzielilbym sie swoja skromna wiedza z przyszlym prokuratorem ktory bedzie scigal dzieci za p2p

Domyślnie

lol

tu mnie zaskoczyleś nie jest powiedziane, że chcę być prokuratorem
    chcę na tyle orientować się w tej tematyce, posiąść na tyle fachową wiedzę, bo niewielu jest specjalistów w naszym kraju, którzy się tym zajmują...ba! powiedziałabym, że jest ich co najwyżej kilku.

Można też spojrzeć na to z innej strony... kiedyś ktoś z was może mieć problem tego typu i przyjdzie po pomoc do adwokata...kto wie czy nie do mnie, bo jak mówię, nie ma w Polsce wielu prawników posiadających odpowiednią wiedzę na te tematy...a ja chcę się tym właśnie zająć

Eragon Argetlam jest offline inception?no problem

Domyślnie

No patrzcie Prokuratorzy ew. jak kto woli specjaliście od prawa zawitali w nasze skromne progi WITAMY, ale niestety ja Ci tez nie pomogę---> jestem nie z Wrocławia.
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

Domyślnie

Niektorzy poprostu sie tym interesuja ))
    A ze studiuje to co studiuje, to staram sie laczyc cos co mnie ciekawi, z tym co ewentualnie moge robic )) a ze trafiam w jakims sensie w tzw. nisze w prawniczym swiecie to tez mi sie podoba ))

ekhm...Eragon :> bardzo lubie ksiazke i juz nie moge sie doczekac 3 cz. heheh

ekhm 2... i nie specjaliści!! dopiero zamierzam nim być, m.in. z waszą pomocą.
    Ostatnio edytowane przez CiriWitch : 04-19-2008 - 18:19

Eragon Argetlam jest offline inception?no problem

Domyślnie

Hehe ja tez, ale do listopada, a tak na serio to @Squealer pomyślałeś, że tam będą aby osoby za matalowymi prętami, albo nie zajmujące się już tym "DZIAŁEM"
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

Domyślnie

Niezle, widze, ze juz nie jestem jedyna osoba z prawa tutaj
    Narazie nie mysle o pracy magisterskiej, ale podejrzewam, ze tez bedzie to zwiazane z prawem komputerowym...
    Co do tematu: jakas tam wiedze mam (niestety w porownaniu z wieloma uzytkownikami tego forum dosc mala), ale jest plusem to, ze tez studiuje prawo i troche latwiej byloby mi zrozumiec na czym konkretnie Ci zalezy...
    Problem w tym, ze ja to raczej nie Twoje okolice ;P no, ale od czego mamy gg, maile itp. tak wiec jakbys cos potrzebowala, miala jakies konkretne pytania to PW jest zawsze otwarte

pozdrawiam