Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Witam i proszę o pomoc...

Angry Witam i proszę o pomoc...

Witam. Doszły mnie słuchy ze jakiś koleś zrobił stronke w necie i wrzuca tam na moją dziewczyne:/ Niestety żeby tam wejść potrzebuje hasła i loginu...
    To jest ta strona: http://www.pumpka.xt.pl/ Jeśli ktoś potrafi tam wejść to bardzo proszę o podanie hasła i loginu... jeśli nie to chociaż to usuńcie. Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam

wacky jest offline IT maniak

Domyślnie

Nie no... nic mi to nawet nie mówi... ale thx

[S.e.M.e.N] jest offline Michał Semeniuk

Domyślnie

Cześć.

Po pierwsze adres który podajesz to jedynie alias (ramka upraszczająca długie adresy) - pełen adres to: http://www.natan2oo5.info/01/index.html

Wacky dobrze Ci podpowiedział - na stronie został użyty ten skrypt, jednak aktualnie pliki skryptu zostały usuniętę, stąd zaraz po załadowaniu się strony kompilator JavaScript zgłasza błąd o braku definicji "enx" - to już zaszyfrowane słowo "script".

Kod html:
    document.write("<"+enx+" "+prv+"=\""+mgt+"\"><\/"+wgw+">");
    prv = src ; mgt = data.inc ; wgw = script

Czyli ten krótki kod miał dopisywać do źródła strony plik data.inc i czytać go jako javascript - tak się nie robi, gdyż ten plik został również usunięty.

Ale nie martw się, skoro źródła skryptów nie istnieją nikt nie może "zalogować się" na tą stronę przez ten formularz, chyba że wcześniej poznał nazwy plików na serwerze do których ma zaprowadzić to prostackie logowanie.

Pozdrawiam

Domyślnie

Dzięki Czyli nikt tam nie wejdzie, tak? to moze uda Ci się ustalić jak wejść na to: http://www.natan2oo5.info/01/index.html Bo moze tu coś jest a tamto to nie wiem... wiem tylko ze na tej stronce jest coś...

Domyślnie

Hmm... Bardzo prostacie logowanie a podałbys skrypt bardzo zawansowanego i trudnego do złamania logowania ? na pw moze ? byłbym wdzieczny

Domyślnie

Ze jak? :P:P hmmm... nie wiem o co chodzi Nie znam sie na tym wszystkim:P Napisz jeszcze raz. Jak ktoś moze to niech wejdzie na tą stronke w moim poście wyzej

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

do bezpiecznego logowania to raczej nie JS a PHP - mozna zrobić w JS wmiare bezpiecznie po nazwie pliku na serwerze (z tym ze to bardziej sie sprawdza jako haslo a nie skrypt logowania) - bo wtedy trzeba by nie znając nazwy pliku (hasła) rozpieprzyć server by sie dostać - a jak ktoś by był w stanie na server wparować to żadne logowania nam nie pomogą

Ps. Jeśli potrzebujesz logowanka to jest tego troszke wsieci - a gdybys nie dawał dary zawsze mozesz tu zapytać tyle ze raczej by sie wtedy nowy temat przydał i nie w tym dziale

pozdrawiam...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

Dobra, sory... nie chodziło o moją dziewczyne tylko o koleżanke z klasy która mi się bardzo podoba i myślałem ze chociaż troszke zabłysne jeśli jej pomoge... ale widać ze nie mam szans i na dodatek ma pretensje bo tu dotarła i to przeczytała. Dziękuję wszystkim za pomoc,przepraszam i pozdrawiam Maq...