Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 30

Temat: gorion

Domyślnie gorion

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

Domyślnie

No to już masz ciepło ty prześmiewco nieczuły LOL
    Gorion właśnie przekazuje sprawe do prokóratury tym razem
    o zniesławienie albo o bezprawne wykożystanie jego wizerunku
    Zobaczysz 'shakuje' ci majtki
    Ostatnio edytowane przez naichniach : 03-28-2008 - 07:09

VLN
    VLN jest offline Banned

Domyślnie

Part 2:

Do Goriona osobiście nic nie mam.
    Ale trzeba przyznać że stracił szacunek wśród wielu osób w środowisku.

Pozdrawiam VLN
    Ostatnio edytowane przez VLN : 03-28-2008 - 05:05
    Kod php:
    $zmienna $_POST['COS']; 
    Zamiast tego :
    Kod php:
    $zmienna htmlspecialchars($_POST['COS']); 
    I mamy zabezpieczenie przed XSS

Domyślnie

no to ja jeszcze dorzuce do przemyśleń http://www.dancop.pl/2008/01/26/wlam...-mistyfikacja/
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

javaman jest offline www.javainside.pl

Domyślnie

sam nie wiem jak to nazwać... może to jakiś teleturniej... "LAMERIADA"

Domyślnie

Wiem że Gorion potrafi bardzo dużo i dużo wie, ale oczywiście to jasne było że po ujawnieniu sie i demonstracji swoich umiejętności będzie narażony na atak innych ludzi w tym ze środowiska hackerów. Jednak tego typu żarty są naprawdę żałosne i świadczą o tym iż jego przeciwnicy nie mają sensownych argumentów ani niewiedzą w sumie co mu zarzucić. Nie jestem fanem Gorion ani jego zwolennikiem, wiem jednak co ten człowiek ma na koncie swoich zasług i jeżeli ktoś może sie pochwalić większymi osiągnięciami wtedy ma prawo krytykować Goriona. Pytanie tylko dlaczego Gorion podpisuje sie słowem haker skoro według starej zasady tylko inny haker może nadać to miano.
    Kultura hakerska to kultura darów a podstawowym prawem anarchistycznego internetu jest wolność informacji i w tym tkwi jego piękno

Domyślnie

Cytat Napisał Malcolm2600 Zobacz post
    Wiem że Gorion potrafi bardzo dużo i dużo wie, ale oczywiście to jasne było że po ujawnieniu sie i demonstracji swoich umiejętności będzie narażony na atak innych ludzi w tym ze środowiska hackerów. Jednak tego typu żarty są naprawdę żałosne i świadczą o tym iż jego przeciwnicy nie mają sensownych argumentów ani niewiedzą w sumie co mu zarzucić. Nie jestem fanem Gorion ani jego zwolennikiem, wiem jednak co ten człowiek ma na koncie swoich zasług i jeżeli ktoś może sie pochwalić większymi osiągnięciami wtedy ma prawo krytykować Goriona. Pytanie tylko dlaczego Gorion podpisuje sie słowem haker skoro według starej zasady tylko inny haker może nadać to miano.

Ta ta ta módlmy się do goriona miał piątki na maturze i jest sexowny
    Wiesz co jest żałosne ?
    Kolesie mu jebenli tą jego śmieszną strone
    a on zwalił wszystko na serwer hostingowy ,a dotego oficjalnie straszy ich policją (żenade)
    Może być nawet dalajlamą
    myśle że dla 70 % społeczności jest spalony bo to konfident (a przynjamniej ma na niego zadatki)
    i zachowuje się jak narcystyczny 16 latek . Pozatym taki z niego specjalista jak z koziej dupy trąba
    Niech sobie nawet biega do radia maryja ale niech postawi sprawe jasno
    i powie promuje siebie a nie zgrywa jakiegoś typa co chce zbawić ludzkość
    i się poświęca dla poprawy bezpieczeństwa polskiego internetu
    Ostatnio edytowane przez naichniach : 03-28-2008 - 07:52

Domyślnie

ok, przyznaję gość wiele wie. Inna rzecz, że odstawił żałosną szopkę, przedstawił mistyfikację i ośmieszył się w oczach każdego kto ma większe pojęcie o tym. To co wygadywał w telewizji to w większości bzdury. No pomyśl - to nawet dość logiczne - czy naprawdę uwierzysz w to, że na tym samym policyjnym serwerze co strona www znajdują się poufne dane o policjantach, przestępcach i do tego jeszcze serwer pocztowy?
    Ludzie go szanowali do momentu tej parodii w telewizji. Nie mógł się pochwalić tym czego dokonał w miejsce tej bajki w telewizji?
    No i jeszcze - sam się wpylał na serwery - niekoniecznie za zgoda właścicieli i było dobrze, a jemu ktoś się wpylił to już na psy?
    No i dobra, niech się promuje, tylko byle nie przy pomocy opowiadanych bzdur.
    ŻAL.PL
    Ostatnio edytowane przez javaman : 03-28-2008 - 07:57

Domyślnie

To że postąpił tak czy inaczej nie umniejsza jego zasług na scenie hakerskiej, oczywiście jest wiele lepszych od niego "specjalistów od zabezpieczeń" ale to poprostu gość zafascynowany bezpieczeństwem i to jest prawidłowa droga do hackingu w przeciwieństwie do script kiddies. Jeżeli wykrywa luki i je publikuje to nie mam nic do jego kreowania sie w mediach niczym Kevin Mitnick. Zresztą to jest gwiazda jednego sezonu i niedługo zgaśnie.
    Kultura hakerska to kultura darów a podstawowym prawem anarchistycznego internetu jest wolność informacji i w tym tkwi jego piękno

Domyślnie

Też nie mówię nie kreowaniu swojego wizerunku - może znajdzie dobrą pracę.
    Ok, ale powtarzam jeszcze raz- niech nie plecie bzdur. kartoteki kryminalistów na serwerze www? i jeszcze ma do tego dostęp tak? No bzdura jakich mało.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania