Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Iplus i ograniczenie

Domyślnie Iplus i ograniczenie

Witam Jestem po raz pierwszy i mam takie pytanko. Czy jest możliwe jakieś wprowadzenie zmian aby operator nie widział ile mam ściągnięte. Mam bowiem neta w w/w sieci i po przekroczeniu 1 G z edga spada mi transfer do kilku k
    Czytałem już o tym na kilku forach ale postanowiłem że tu zapytam fachowców Pozdrawiam

gogulas jest offline killboy powerhead

Domyślnie

Tak sie sklada ze byl juz na forum podobny temat, podejme sie karkolomnego zadania jego odnalezienia

wstepnie powiem ze sie nie da, a jesli sie da i patent pozna wiecej osob, to przestanie sie tym sposobem dac, nadazasz?

/edit
    http://hack.pl/forum/thread2798,limi...w_iplusie.html
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 03-25-2008 - 00:49
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

Domyślnie

To ja się podłączę z małym offtopem, choć nie do końca. Mianowicie, chodzi mi o to, jak to dokładnie jest z tym ograniczeniem transferu. Neo takie coś miało, ale już chyba nie ma? Bo sąd/unia im kazał/a znieść o ile dobrze pamiętam (a może źle pamiętam). To jeśli im zakazali, to na jakiej podstawie PlusGSM świadczy identyczne 'usługi'? Chyba, że to spora różnica internet bezprzewodowy, a 'przewodowy' :P

..A może dalej mam na neo ograniczenie, tylko o tym nie wiem. :P Oświećcie mnie!

Domyślnie

I tu jest problem. Jeśli jest tak jak mówisz ze neo zniosło bo ktoś im zakazał to wcale nie znaczy ze wszyscy tak musza. Zwlaszcza telefonia komórkowa. Oni mają swoje zasady wewnetrzne i raczej nikt w nie nie wnika
    Zbliża się Trollmagedon...

Domyślnie

UKE moze takie cos nakazac i nakazalo TP zniesienie limitow bo byly nieuczciwe i szkodliwe dla klientow - nie pamietam detali ale taka akcja byla. W przypadku sieci komorkowych - zadna z nich nie tak na prawde ma monopolu (w przeciwienstwie do TP) wiec takie ich regulacje wewnetrzne moga jedynie spowodowac ze zmienimy operatora i juz... idziemy tam gdzie mamy lepiej - nie ma potrzeby regulowac, rynek sam sie reguluje.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Czyli trafiłem. Tak właśnie pewny nie byłem.
    Zbliża się Trollmagedon...

hedVB jest offline AI

Domyślnie

Co do tematu wątku - może jakiś spoofing by namieszał - ale to z pewnością to ciężka sprawa
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.