Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Sygnał

  1. Domyślnie Sygnał

    Witam, mam taką sprawę:

    Posiadam kartę sieciową Ralink RT2400. Mieszkam w bloku i sąsiadka posiada LiveBox TP. Co łączy te dwa zdania? Otórz to, że mam radiówkę i gdy owa sąsiadka "siedzi na necie" to moja antena wychwytuje jej sygnał. I tu rodzi się pytanie. Gdy "posiadam" jej sygnał, to czy mogę się włamać na jej komputer Kolega mi mówił, że do tego będzie potrzebny MAC adress i WEP key. Czy mógły mi ktoś pomuc Z góry dziękuję.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    czy "WEB KEY" do wlamu sie przyda to nie wiem:P Ale pewnie chodzilo mu o sniffing/ podsluch/spoofing sprobój polonczyc sie z liveboxem i podac WEB KEY ale skad go wezmiesz to już twój problem.potem odpal sniffera jakiegos pokombinuj moze sie uda
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Musisz znac wep innejgo wyjscia nie ma.Napierw zainstaluj linuxa na windowsie szkoda czasu sie w cokolwiek bawic.Wep jest potrzebany nawet do odczytania pakietow
    Ostatnio edytowane przez hazi : 02-24-2008 - 18:05 Powód: poprawda tesku

  4. #4
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Wiesbaden
    Postów
    4

    Domyślnie

    sciagnij sobie BackTrack jest to linux ktorego uruchamiasz z plyty ma on wiele narzedzi do lamania WEP i WPA ale tylko jeden porogram jest tam najwazniejszy aircrack-ng i jego "bracia" poszukaj na google tam jest wszystko!! wystarczy poszukac i probowac tak jak ja sam do wszystkiego doszlem i zlamalem niejednego wep-a

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj