Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Haking konkursów

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Haking konkursów

    Cześć, od jakiegoś czasu zajmuje sie tego rodzaju tematyka, od niedawna tworze blog w którym umieszczam znalezione przeze mnie luki w konkursach. http://konkursy-hack.blogspot.com/ Jak by ktoś sie nudził może wpaść i coś skomentować :]
    Myślę, że konkursy internetowe to obecnie jeden popularnych celów ataków ze względu na możliwość wygrania w łatwy sposób pieniędzy

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Hakowanie konkursów? Hmm... Coś mi tu nie gra...

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dlaczego? Wiele konkursow ma bledy w sensie jak opisany na stronie. Byly przypadki nawet konkursow radiowych, gdzie kolesie blokowali centrale telefoniczna aby miec pewnosc ze tylko oni dodzwonia sie do radia i w ciagu 2 tygodni 5 kolesi z jednej paczki wygralo nowiutkie ferrari kazdy... wpadli przez przypadek.
    Pomysl mi sie podoba - zgloszono blad wlascicielom strony, opisano sprawe jakis czas po tym, poinformowano ze ktos wzial to sobie do serca i poprawil swoje wczesniejsze bledy. Jest OK!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    jeżeli chodzi o Kevin Poulsen to w ramach ścisłości to było Porsche a właściwie dwie sztuki.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie pamietam czy Kevin Poulsen dokladnie ale pamietam ze chodzilo o 5 porshe w krotkim czasie w sumie... Ba! Jakby mi ktos dal 1 Porshe to bym nie plakal :P
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na swoją nową stronę na temat hakowania konkursów
    http://konkursy-hack.freens.pl

    W dziale download między innymi łamacz swf Encrypta mojej produkcji, artykuł na temat budowy plików SWF i hakowania www.luksusowa.wedel.pl

Podobne wątki

  1. Haking pod linuxem
    By eryk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 15
    Autor: 03-24-2007, 21:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj