Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: archiwum z gg

  1. #1

    Domyślnie archiwum z gg

    witam włamałem sie do kompa za pomoca trojana no i moge przegladac sobie wszystkie dyski i wogole i mam takie pytanie bo potrzebuje archwium kogos gg na ktory komputer sie włamałem i jest tak ze to jest plik archiwes i ja go mam i wszystko jest ok tylko ze jak ktos usunał np czesc rozmowy z archiwum to mozna to jakos znalezsc zapisuje sie to gdzies np w koszu czy jakis sie ttworzy plik ktory został skasowany ne wiem cyz napisałem wyraznie ale jak by było cos zle to napiszcie to poprawie

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie lol

    ja to niewiem oco ci chodzi masz plik archwum w nim sa wszytkie rozmowy z gg jesli ktos niezapisal rozmowy do archiwum to tei rozmowy niema nigdzie
    to jest tak jak bys otworzył plik ze stronki ale go niezapisał
    efek=niemasz go na kompie a archwum w zuc sobie do nowo utworzoneego profilu gg do katalogu zdaje sie profiles/nowy profil
    i bedziesz je mogl czytac w klijencie gg
    a swoja droga to troche zboczone

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał komosazik Zobacz post
    witam włamałem sie do kompa za pomoca trojana no i moge przegladac sobie wszystkie dyski i wogole i mam takie pytanie bo potrzebuje archwium kogos gg na ktory komputer sie włamałem i jest tak ze to jest plik archiwes i ja go mam i wszystko jest ok tylko ze jak ktos usunał np czesc rozmowy z archiwum to mozna to jakos znalezsc zapisuje sie to gdzies np w koszu czy jakis sie ttworzy plik ktory został skasowany ne wiem cyz napisałem wyraznie ale jak by było cos zle to napiszcie to poprawie
    widze ze jestes dobryw w sprawach właman na kompa.mógłbys mi pomóc. przeslij mi wiadomosc na numer 11531836 moze byc nawet pusta.przeslij gdy bede niedostepny.ja sie do ciebie odezwe moze moja wiedza bedzie dlaciebie przydatna bo własnie potrzebuje takiego trojana i mysle ze ty masz cos co moze mi sie przydac.bardzo prosze o zostawienie wiadomosci.z góry dziękuje

  4. #4

    Domyślnie

    z tego co pamietam jak sie przezucilo archiwas.dat do innego profilu to nie dzialalo... chyba ze do tego co nalezy

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    CK Kielce
    Postów
    74

    Domyślnie

    z tego co pamietam jak sie przezucilo archiwas.dat do innego profilu to nie dzialalo... chyba ze do tego co nalezy

    Właśnie z ciekawości przerzuciłem archiwum mojej siostry do swojego gg i działa ( tzn mam jej rozmowy ) wiec to nie ma znaczenia do kogo archiwum należy i gdzie jest sprawdzane

  6. #6
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Jesli ci nie dziala w przezucaniu profilu to zassaj jaksi programik do archiwes.dat jak nie znajdziesz to napsiz na pm albo gg moge ci przeslac obecnie nie moge bo nie mam na tym kompie a 2 mi si enie chce wlanczac.w googlach jest bo widzialem ,jesli ktos skasowal archiwum to nie ma szans go odzyskac sa programy do odzyskiwania utraconych plikow ale napewno nie zrobisz tego zdalnie musial bys miec ten dysk u siebie ale mozes zpogooglowac moze sie cos znajdzie ale watpie.

    add:

    Ale to troche glupie czytac kogos archiwum,postaw sie chodz chwilke w jego sytuacji zalozmy ,ze ja wyslalem ci trojana skopiowalem archiwes.dat i ci czytam rozmowki jak zarywales np jakies panienki (to byl przyklad tylko)Jak bys sie czul...
    jeszcze jedno jak ktos zrobi Ci to samo co ty temu kolesiowi nie zwracaj sie do nas na forum o pomoc bo jej nie uzyskasz....

    pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Witam panowie, czy ktoś może mi pomóć? Potrzebuje takiego trojana , w słusznej sprawie...mam podejżenia że moja dziewczyna, która jest z innego miasta mnie okłamuje i możliwe że zdradza.. Ponieważ używa GG więcej niż telefonu, jestem pewien że w archiwum bym znalazł to co mi sen z oczu spędza i będę miał sprawę jasną . Muszę mieć dowód. Mam jej nr IP , jak to wyciągnąć?

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosimazaki Zobacz post
    Witam panowie, czy ktoś może mi pomóć? Potrzebuje takiego trojana , w słusznej sprawie...mam podejżenia że moja dziewczyna, która jest z innego miasta mnie okłamuje i możliwe że zdradza..
    To nie jest sluszna sprawa... znajdz sobie inna dziewczyne i juz
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Dostęp do archiwum.
    By MissNobody in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 10-19-2006, 16:42

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj