Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 60 z 69

Temat: Hasło do administratora z ograniczonego konta

  1. Talking Pomoc nadchodzi

    Ja miałem podobny problem jakieś 2 miechy temu.Tylko robilem to nie dla nauczyciela tylko dla siebie ze zwykłej ciekawości czy jest to mozliwe.Nie wykorzystuje tego w nielegalnym celu. Ściągnij se OPHcrack live cd-wazy od 400 do 699 mb(w zależności do jakiego pc).Potem wypal obraz i uruchom go z boota. Właczy ci się linux a po nim ophcrack który wyświetli ci każdego usera i jego hasło na tym kompie. Jest tylko jeden haczyk.Mianowicie pc musi mieć minimum 256 ramu bo wszystkie tablice są ładowane właśnie do niego.łamie hasła nawet do 18 znaków zajeło na moim cudeńku około 5 minut. (jeszcze nie spodkałem hasła którego nie mógł odszyfrować)

  2. #52

    Domyślnie

    gdzie ja szukam pomocy ...

    dobrze zrozumialem zlamac a zarazem zmienic haslo adminowi lub tez innemu uzytkownikowi ?

    Start>Run>cmd>Enter
    net users>Enter
    net user "imie uzytkownika" *(koniecznie * za imieniem)>Enter
    podajcie nowe haslo (wpisuje sie nie widzialnie)>Enter
    potwierdzic haslo>Enter

    a teraz prosze kogos bystrego o pomoc w moim problemie

    http://hack.pl/forum/showthread.php?p=17431#post17431

  3. #53

    Domyślnie

    mam podobny problem ale jetem uczniem w angileskiej szkole i na ograniczonym kompie chcem usunac filtry na prawie wszystkie strony i dowiedziec sie hasla admina niemam polskich liter wiec sorka za ortografie niewiem jak zdobyc haslo admina mamy duze ograniczenia prawie nic nieda sie zrobic jedyne co mi sie udaLO TO PODLACZYC USB FLASH DRIVE pomozcie mi bo mam dosy dopiero zaczynam swoja przygode z hackingiem narazie troszke prubuje programowac w c++ i caly czas sie ucze prosze o pomoc jesli da sie na to cos poradzi

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał sitan93 Zobacz post
    mam podobny problem ale jetem uczniem w angileskiej szkole i na ograniczonym kompie chcem usunac filtry na prawie wszystkie strony i dowiedziec sie hasla admina niemam polskich liter wiec sorka za ortografie niewiem jak zdobyc haslo admina mamy duze ograniczenia prawie nic nieda sie zrobic jedyne co mi sie udaLO TO PODLACZYC USB FLASH DRIVE pomozcie mi bo mam dosy dopiero zaczynam swoja przygode z hackingiem narazie troszke prubuje programowac w c++ i caly czas sie ucze prosze o pomoc jesli da sie na to cos poradzi
    OMFG you really smart gay look up you dont see ANSWER I don't afresh my Post reply ,you must only use your brain and look Up and you see how hack Admin password --> good luck clever boy

  5. #55
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @sitan93 - poczytaj na forum, bylo walkowane, nawet ktos podawal konkretny software o ile pamietam

    @aSSaSSin - Londyn powiadasz?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #56

    Domyślnie

    @ do autora tematu:
    Ostatnio znalazłem bardzo miłą i intuicyjną aplikację, a mianowicie "Winternals ERD Commander (wersje masz od 2003-2007-najnowsza)". Oficjalnie program służy do naprawy uszkodzonego systemu, pisałeś, że masz albo złamać lub zmienić hasło, a więc krótka instrukcja obsługi:

    1) ściągasz aplikacje (parę sek. szukania, a sam program zajmuje ze 100 MB)
    2) wypalasz obraz na płytę
    3) dowiadujesz się teraz nazwy konta z uprawnieniami administratora (wystarczy sobie wejść do documents and settings i wyniuchać interesującą cię nazwę)
    4) wkładasz płytę do napędu i restartujesz komputer, w trakcie jego uruchamiania bootujesz zawartość przygotowanego wcześniej CD (f8 podczas ładowania i wybierasz napęd )
    5) w tym momencie zaczyna ładować się ERD (zamiast windowsa, chodź jego wygląd łudząco przypomina okienko )
    6) czekasz aż wszystko się załaduje i tak: start>administrative tools>locksmith , wybierasz nazwę użytkownika (w tym przypadku konto administratorskie) i najnormalniej w świecie wpisujesz nowe hasło, bez potrzeby podawania starego
    7) resetujesz komputer i logujesz się na dane konto z twoim hasłem

    P.S. Na you tube gdzieś film nawet widziałem z tutorialem

  7. #57

    Domyślnie

    Kerev, mógłbym prosić o wyjaśnienie dokładnie punktu 2? Wypalilem juz 3 płyty i żadna nie chce mi odpalić coś musze źle robić...

    Edit:

    Już se poradziłem... W każdym razie thx za posta wyżej =]
    Ostatnio edytowane przez Kon : 01-17-2008 - 13:40

  8. #58
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    3

    Domyślnie Nikt o wynalazku P.Nordahla nie słyszał?

    http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd/bootdisk.html
    Edytor haseł (i rejestru przy okazji) - prościej nie można.

  9. #59

    Domyślnie

    To jest bardzo proste.

    otwieramy wiersz polecenia.
    Start --> Programy --> Uruchom i wpisujemy do okna CMD.
    wpisujemy net user (i teraz nazwa admina) (i haslo)
    czyli przykadowo: net user Napster haker

  10. #60
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Napster Zobacz post
    czyli przykadowo: net user Napster haker
    przyklad dobry, ale przeczytaj pierwszy post bo tutaj nie chodzi o ZMIANE a ZDOBYCIE hasla..
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plik BAT zmieniający hasło administratora
    By Lukaszz1992 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 10-21-2007, 17:59
  2. Hack konta ....
    By Abel in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 10-14-2007, 15:12
  3. Odpowiedzi: 21
    Autor: 09-27-2007, 13:52
  4. Techniki przejmowania konta root'a (local)
    By killermachine in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 06-29-2007, 22:41
  5. Masowe włamania na konta webd.pl?
    By MateO in forum Aktualności / Felietony / Artykuły
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-11-2007, 13:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj