Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki 61 do 69 z 69

Temat: Hasło do administratora z ograniczonego konta

  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Napster Zobacz post
    To jest bardzo proste.

    otwieramy wiersz polecenia.
    Start --> Programy --> Uruchom i wpisujemy do okna CMD.
    wpisujemy net user (i teraz nazwa admina) (i haslo)
    czyli przykadowo: net user Napster haker
    A próbowałeś na 100 % wykonać tą operację z konta z ograniczeniami ?

  2. #62

    Domyślnie

    witam tez mam podobny problem potrzebuje dowiedziec sie hasla do konta admina a konkretnie problem polega na tym ze uzylem ophcrack odpalilem go na kompie (co prawda bios byl z haslem ale odpalilem za pomoca F8 i wyboru cd) program elegancko odpalil pokazal mi wszystkie konta i hasla na nich ustawione i tu konczy sie sielanka. w momencie uruchamiania kompa jest tylko jedno konto do logowania czyli to na ktorym mam ograniczone prawa niema konta admina a z kolei gdy na swoim koncie chce cos zainstalowac i robie to za pomoca Uruchom jako>administrator wpisywane haslo niedziala. niewiem co jest grane macie jakas porade na taka sytuacje
    Dzieki i Pozdrawiam

  3. #63
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    Ophcrack pokazał mi kiedyś haslo które też nie działało, potem wyciagnalem hashe backtrackiem i puściłem przez http://www.plain-text.info/ i sie okazało, że ophcrack pokazał mi hasło dopiero od 8 znaku

  4. #64

    Domyślnie

    a skad te hashe wyciagac wlasnie sciagam backtrac-a. mam jeszcze jedno pytanie. czy jezeli podczas uruchamiania kompa niepokazuje mi sie zadne okno logowania tylko od razu wchodzi na kontu z ograniczonymi uprawnieniami to mozna jakos te okno wywolac za pomoca ctrl+alt+del podczas uruchamiania bo tak jak wspominialem konto admina jest ukryte niema okna logowania.

  5. #65
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobic Zobacz post
    a skad te hashe wyciagac
    Sa da tego narzedzia, pierwszy link w google fraza lm hash


    Cytat Napisał Bobic Zobacz post
    czy jezeli podczas uruchamiania kompa niepokazuje mi sie zadne okno logowania tylko od razu wchodzi na kontu z ograniczonymi uprawnieniami to mozna jakos te okno wywolac za pomoca ctrl+alt+del podczas uruchamiania
    A "start -> wyloguj" nie dziala?
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  6. #66

    Domyślnie

    no wlasnie wyloguj nie dziala bo nawet jesli to zrobie widac tylko jedno konto (to na ktorym moge pracowac) a ctrl alt del nie dziala. rejestru nadpisac niemoge wiec nie moge tym samym zrobic aby konto admina mi sie pokazalo. Macie jeszcze jakies sugestie

  7. #67
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    ctrl + alt + del + del

    dwa razy delete...
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  8. #68

    Domyślnie

    no wlasnie ctrl alt del del nie dziala chcialem tez wydobyc plik sam ale nie moge go kopiowac ani z system32/config ani z repair z tego pierwszego to wiadomo ze niedam rady dziwi mnie tylko dlaczego niemoge kopiowac z repair narazie czytam jeszcze jak zdobyc te hash`e i jak z nich wydobyc hasla

  9. #69

    Domyślnie

    Nie możesz skopiować ponieważ są to pliki systemowe, to tak jakbyś chciał sobie wyjąć serce .

    Żeby skopiować plik użyj do tego instalki linuxa, albo oprogramowania, które znajdziesz w temacie.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Plik BAT zmieniający hasło administratora
    By Lukaszz1992 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 10-21-2007, 17:59
  2. Hack konta ....
    By Abel in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 10-14-2007, 15:12
  3. Odpowiedzi: 21
    Autor: 09-27-2007, 13:52
  4. Techniki przejmowania konta root'a (local)
    By killermachine in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 06-29-2007, 22:41
  5. Masowe włamania na konta webd.pl?
    By MateO in forum Aktualności / Felietony / Artykuły
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-11-2007, 13:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj