Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Mam Dostep Do Waznego Kompa W Sieci!!!

Exclamation Mam Dostep Do Waznego Kompa W Sieci!!!

Witam!

pokrótce: nie bede sie przedstawial z powodu dla mnie niesamowicie prostego

otoz mam dostep do pewnego bardzo waznego komputera poprzez pulpit zdalny (chodzi o kompa w sekreteriacie szkoly), sa tam wszysciutkie ustawienie, login no wszystko sie pieknie laczy dziala tylko yuz po pomyslnym polaczeniu wyskakuje pytanie o haslo ktorego nie znam! I teraz...

Jest jakis sposob na zlamanie ego hasla (sprawdzony) niewazne jak zawily i niewazne czy winda czy pingwin, naprawde mam duzo czasu

Pozdro ... dziomki

CHODZI O ZDALNY PULPIT NA WINDZIE XP

Czekam.
    ...>>>OsameX<<<...

AHA: Jak by co to podaje meila: [email protected]

PS2: sorki za orty... ale spieszylo mi sie.

31337 jest offline Banned

Domyślnie

nie da rady. A masz 'dostep' przez siec czy z zewnatrz?

Domyślnie

Na pewno z wewnatrz. Pewnie to jakis szkolny komputer w sekretariacie... Czyz nie tak?

Domyślnie

Heh dokładnie tak, komputer jest samego dyrka ktory ma dostep dokladnie do wszystkich kompow lacznie tych z testami pytaniami itp. Dostep jest z zewnatrz moge polaczyc sie z domu netem z kompem i powiem ze to dziala tylko zada hasla!, moze jak jestem juz tak daleko to da rade to haslo zlamac? Jest jakis program tory losowo wpisuje hasla albo sniffer ktorego moglbym zalaczyc tak zeby podgladal ten port (?) i zapisywal wszytkie logi/ ruch miedzy tym kompem a linia zewnętrzna?

Nikow jest offline -=[ZRP]=-

Domyślnie

Poczytaj o bruteforce

Domyślnie

Ehh .. Ciekawe. Nie ma jak to informatycy szkolni :P Znam to z doswiadczenia. Jednak 3 lata w liceum daly poprawe.

A co do Twojego problemu ... Jednak latwiej by bylo sie dostac z wewnatrz na pewno z racji tego ze z zewnatrz ogranicza cie lacze .. A w szkole to zawsze te 100 mbps :P

Domyślnie

Ok - sa narzedzia do lamania hasel do rdesktop'a i co z tego... a pomyslales co pozniej? Myslisz ze polaczenia sa takie "puffffff!" i znikasz bez sladu?

Sorry ale nie chce bys sobie krzywde zrobil i radze sie zastanowic co zrobisz z logami systemowymi po pierwszym udanym zalogowaniu.

1. Wlasnie naciskasz klamke w drzwiach... a jak sie otworza to...
    2. ... przelamales zabezpieczenie elektroniczne i uzyskales dostep do systemu do ktorego nie powinienes miec dostepu - na to jest w Polskim prawie paragraf.
    3. Ha! W niektorych krajach samo testowanie drzwi czy sa zamkniete juz jest karane wedle zasady 'Nie Twoje? Nie ruszaj!'

Jesli nie wiesz jak zlamac haslo do rdesktop (ktos slusznie wspomnial brute-force) to nie sadze abys wiedzial jak zacierac slady tego co robisz... a bez dobrego planowania jest juz po Tobie!

Przemysl raz jeszcze czy jestes na silach zrobic to co mowisz w bezpieczny (dla Ciebie) sposob. Jesli nie jestes pewien w 100% to lepiej zacznij sie uczyc zamiast kombinowac jak ukrasc testy.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

HEH! Ok masz racje z tym że niepowinienem włazić tam gdzie mnie nie chca ale... to jest silniejsze odemnie pozatym tak naprawde to ja juz dawno skaczyłem szkołe i nie potrzebuje zadnych testów, to co chce zrobić to poprostu ciekawośc poznawania sieci "od drugiej strony". Nie jestem laikiem i napewno zabezpiecze sie doskonale, przykładem jest:
    1. jade niedługo do znajomego do Berlina i mam zamiar zabrac ze sobą swojego lapa (SONY VAIO TX2XP) na którym mam plik z RMDESK do kompa w w/w szkole. Z tamtad chce ołaczyc się z HS (free) i tu pojawia sie problem bo dziala tylko 15min więc BF odpada bo trwa długo a tu chodzi o jakiś znany sposobik... dziure

2. Na moim lapie ustawie proxy (jakies sprawdzone) najlepiej z jakiegos dzikiego kraju tam gdzie wielki brat nie siega

TO JUZ CHYBA WYSTARCZY CO NIE? ale idac dalej....

3. Mam dostep przez pulpit zdalny do kompa gdzies w wielkiej brytani wiec przez niego bede załatwiał wszystkie "sprawy"...

No to po co mam logi kasować najwyrzej wjada jakiemus chłopaczkowi na chate i kompa przetrzepią a tak miedzy nami to polska policja nie ruszy palcem i nie wywoła miedzynarodowego chaou bo ktos wlazl na kompa w szkole....?

A WSZYTKO TO BO PRAKTYKA CZYNI MISTRZA... CHCE SIE UCZYC I TO WSZYTKO... napisałem ten topik na forum bo nie szukam gotowych rozwiazań tylko porad jak to zrobić... sam wykonam reszte.

PS: SORKI ZA BŁĘDY!
    PS2: mój plan moze ulec zmianą, pozatym wszytkie państwa sa fikcyjne bo przeciez nie podam prawdziwych hehe.

Domyślnie

a z jakiego internetu bedziesz korzystał? bo ile mi wiadomo, (nie wiem dokladnie moze ktos tu to zdementuje) ale samo proxy przy radiówce nie wystarczy, a nie wspominając że słyszałem również (od informatyka ze szkoły) ze anonimowość na radiówce jest praktycznie nie możliwa ;p

i tutaj również moje 3 grosze w tym temacie, czy to aby prawda to co napisałem ?

Domyślnie

To zmienia postac rzeczy... niestety ruszac z brute-force przez inne systemy - no coz, lekko spowolni. Co do proxy to chyba nie masz tez na mysli tego co ludzie standardowo maja na mysli mowiac proxy bo jak tak to to nie zadziala - chyba ze znajdziesz takie co obsluguje CONNECT
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni