Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 22

Temat: [myspace] hackowanie konta - ktoś chętny ?

Domyślnie [myspace] hackowanie konta - ktoś chętny ?

Witam
    Mam taki problem
    jakiś piep.... dzieciak ukradł zdjęcia mojej dziewczyny ze strony http://www.jagoda.webfly.pl/ i wrzucił tutaj http://www.myspace.com/jagodawojcik - po moich mejlach do tego dzieciaka profil został ustawiony na prywatny i nie zawsze na głównej stronie zdjęcie jest należące do Jagody, ale w środku jest tego sporo
    tutaj cache tej strony http://209.85.135.104/search?q=cache...lnk&cd=1&gl=pl
    jak widać wcześniej dziecko podało nawet adres do www.jagoda.webfly.pl

W każdym razie po kilku mejlach do myspace i poście na grupach pl.soc.prawo doszedłem do wniosku, że jakakolwiek walka prawna niestety nie ma sensu (myspace centralnie kładzie na to laskę)

Tak więc moja prośba jest taka, jeżeli ktoś czuje się na siłach żeby zhackować i usunąć ten profil myspace jestem gotowy sypnąć $.
    oferty proszę wysyłać na [email protected] lub tutaj
    (mam jeszcze mejla do tego dzieciaka, na który prawdopodobnie zarejestrowała konto, ale nie jestem tego pewien.
    Jak by ktoś miał wątpliwości co do tego że konto myspace to fejk i złodziejstwo to mogę szybko je rozwiać)

Piszę tutaj bo nie zajmuję się hackingiem tylko webmastreką więc będę wdzięczny za pomoc
    Ostatnio edytowane przez mosh : 09-26-2007 - 08:34

blackicenavarro jest offline SIŁA TKWI W BITACH

Domyślnie

no wiec tak, mnie sie jagoda nie podoba wiec ja odpadam
    skoro udostepniasz zdjecia na www nie dziw sie ze ktos moze je przekopiowac i uzyc.

dosc madrzenia sie, teraz konkrety. podeslij na maila trojana /www.google.com/. wiekszosc ludzi uzywa tych samych hasel do wszystkiego - lamer power a potem juz koko dzambo.

to naprawde proste...
    BlackIceNavarro

Eragon Argetlam jest offline inception?no problem

Domyślnie

Niezła historyjka ale nie wiem czy to ma jakiś sensjak ma u Siebie (ten dzieicka)te fotki to może je tyle razy ile chce wrzucać więc to trochę bez sensu ajlepiej by było trochę nagiąć MySpace albo prokurator- uciesza się

Fajnie BlackIceNavarro ale pmyśl o tym ze to nie jest takie proste- a wsumie masz takie samo zdanie o babce jak ja wiec jeszcze jedno umieszczanie zdjęć w necie to ryzyko- ogromne wiec nie wiem po co ludzie to robiatak samo fotka- PritScreen i co nie mozna skopiowac zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez Eragon Argetlam : 09-26-2007 - 09:48

Domyślnie

Cytat Napisał Eragon Argetlam Zobacz post
    Niezła historyjka ale nie wiem czy to ma jakiś sensjak ma u Siebie (ten dzieicka)te fotki to może je tyle razy ile chce wrzucać więc to trochę bez sensu
    Wole coś zrobić niż nic, ten ktoś ma w profilu ok 1000 frendsów, więć nie tak łatwo będzie odbudować taki profil.

ajlepiej by było trochę nagiąć MySpace albo prokurator- uciesza się
    Nie kumam.. co nagiąć... pisałem kilka mejli do myspace z takimi dowodami, że trzeba być ślepym żeby tego nie skumać.. ale oni chcą umowy od fotografów, umowy z prawami autorskimi i wiele innych dupereli...

Fajnie BlackIceNavarro ale pmyśl o tym ze to nie jest takie proste- a wsumie masz takie samo zdanie o babce jak ja wiec jeszcze jedno umieszczanie zdjęć w necie to ryzyko- ogromne wiec nie wiem po co ludzie to robiatak samo fotka- PritScreen i co nie mozna skopiowac zdjęcia
    Na szczęście mi się podoba :P
    ale nie o tym chciałem rozmawiać tylko o zhackowaniu profilu (na tym się nie znam dlatego szukam pomocy)

gogulas jest offline killboy powerhead

Domyślnie

# post usunięty #
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 11-24-2007 - 23:49
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

Eragon Argetlam jest offline inception?no problem

Domyślnie

Nie kumam.. co nagiąć... pisałem kilka mejli do myspace z takimi dowodami, że trzeba być ślepym żeby tego nie skumać.. ale oni chcą umowy od fotografów, umowy z prawami autorskimi i wiele innych dupereli...
    Niestety ale znając prawo a trochę je znam, musisz przedstawić prawa autorskie gdyż inaczej sa to fotki jak by wolne- bez praw Jeśli możesz prześlij im te umowy albo jak znasz ty fotografów to napiszccie z 2 umowy i lecimy dalej

Jeszcze mi wpadło do łba że możesz stworzyć fake strone główną myspace, gdzie logowanie będzie się zapisywać w pliku i tak wydębić hasło zamiast podsyłać loggera, jeśli trudzisz się "webmasterką" to nie powinno to sprawić Ci problemu, zdobycie jego ip. rowniez.
    Próbowałem to zrobić z YOYO ale nie idzie- skąd wieźmiesz wszystkie obrazki itp. a druga sprawa to toj est robota na wariata.

albo dorwij jego ip. sprawdź na whoisie jakie to miacho i zagroź, że jeśli nie usunie fotek to przyjedziesz do niego czasami sqtqje
    Czasami ale jak to jest jakiś bachor to jeszcze zawiadomi policje że go próbujesz straszyćnam tego typu przypadki- beznadzieja. NIENAWIDZE BACHORÓW ZWŁASZCZA WREDNYCH

Domyślnie

# post usunięty #
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 11-24-2007 - 23:50

Domyślnie

Niestety ale znając prawo a trochę je znam, musisz przedstawić prawa autorskie gdyż inaczej sa to fotki jak by wolne- bez praw Jeśli możesz prześlij im te umowy albo jak znasz ty fotografów to napiszccie z 2 umowy i lecimy dalej
    nie do końca... jest jeszcze coś takiego (nie dotyczy osób publicznych)
    jak prawo wizerunku. Nikt nie ma prawa publikować czyichś zdjęć bez zgody
    osoby która na nich jest... ale prawo prawem, a egzekwowanie jego i walka z jego łamaniem to inna sprawa...

Próbowałem to zrobić z YOYO ale nie idzie- skąd wieźmiesz wszystkie obrazki itp. a druga sprawa to toj est robota na wariata.

Czasami ale jak to jest jakiś bachor to jeszcze zawiadomi policje że go próbujesz straszyćnam tego typu przypadki- beznadzieja. NIENAWIDZE BACHORÓW ZWŁASZCZA WREDNYCH
    Co do straszenia, pisłem do tego kogoś ale drwi sobie.. tzn
    "przepraszam, nie wiedziałem, myspace mi zablokował już konto"
    a konto dalej śmiga i ktoś się na nim loguje codziennie...

IP nie mam, bo w mejlu było tylko z ip z wp.pl

ale w sumie mógłbym zrobić stronę, wysłać fałszywego mejla (podszyć się pod kogoś) i dać linka do www (będzie wtedy ip)
    Ale co mi po tym.. przy odrobinie szczęścia może mieć stałe ip
    może wtedy da się utrudnić życie(połączenie z netem) takiej osobie (da sie?)

Można też zrobić jakąś inną stronę z rejestracją i mieć nadzieję że sie zarejestruje i poda te same hasło....

możliwe to i jest o ile to głupi dzieciak a nie jakiś zaawansowany netowy zwyrol

Domyślnie

# post usunięty #
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 11-24-2007 - 23:50

Domyślnie

Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    Jak będziesz miał I.P pozasz dostawce netu tego gościa, jeśli stoi za routem to nic więcej bo hackowanei wtedy jest bardzo utrudnione i szkoda na to czasu, poza tym chcesz się mścić czy usunąć te fotki z jego bloga?
    usunąć.. a co mi da IP ?
    z tego co na razie załapałem najłatwiej jest "zmusić" do podania hasła
    czy znając IP mogę też próbować innych sztuczek (bawiłem się kiedyś trojanami,
    ale wydaje mi się że każdy "nieogarnięty" user ma jakiegoś antywira

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni