Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Rozłączenie NEOSTRADY

Domyślnie Rozłączenie NEOSTRADY

Czy istnieje taki program który po podaniu IP rozłączy NEOSTRADE?

Domyślnie

za bardzo nie wiem o co ci chodzi, może sprecyzuj pytanie ale wcześniej sie zastanów czy na pewno ma ono sens.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

mu chyba chodzi oto ze po podaniu ip gosciu wyleci z neta...hmmm
    ciężka sprawa....
    ja stawiam ze jedynym sposobem jest atak ddos na usługe
    edit: a trojany napewno takie są tylko musisz takiego poszukac

Domyślnie

Cytat Napisał v1r00z Zobacz post
    Czy istnieje taki program który po podaniu IP rozłączy NEOSTRADE?
    Nie ma takiego programu, albo ja nie slyszalem. Jesli juz chcesz poprobowac to sprawdz , czy dany klient NEO ma mozliwosc zarzadzania z zewnatrz i czy zmienil standardowe haslo na router. 5/10 jest na to podatnych, przynajmniej jeszcze z dwa lata temu ;-)
    A tak w temacie stricte bezpieczenstwa , to jesli przewidzisz numer sekwencyjny to mozesz zerwac kazde wirtualne połączenie. Aby kogos odlaczyc fizycznie( położyc interfejs) to pewnie tak jak ktos napisal....trojan.

Domyślnie

no tak tylko ze przewidzenie tych numerów sekwencyjnych isn jakie wysyla tcp w 3way handshake jest..........praktycznie niemozliwe

entropia w ich generowaniu jest pobierana nawet z urządzeń wejściowych.....<< jak dla mnie abstrakcja ..hihi

Domyślnie

Nie do konca... wiele systemow nadal uzywa dosc przewidywalnych sposobow generowania ISN Michal Zalewski 'Cisza w sieci'
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

A jak przeprowadzić dos attack?

Domyślnie

poszukaj na google oco wtym chodzi....ale niedasz rady z pojedynczego kompa heh.....ogolnie jest to zalewania pakietami (zwykle icmp albo syn) komputera na ktore ten niezdąża odpowiadać i jest przeciążony...ale aby zawiesic neo to potrzebny jest atak ddos na usluge anie na system...ale to ataki wyższej polki o ktorych zwykly smiertelnik jak ja i Ty nic więcej nie wiemy ani nie mozemy przeprowadzic...<>

Domyślnie

Cytat Napisał ironwall Zobacz post
    poszukaj na google oco wtym chodzi....ale niedasz rady z pojedynczego kompa heh.....ogolnie jest to zalewania pakietami (zwykle icmp albo syn) komputera na ktore ten niezdąża odpowiadać i jest przeciążony...ale aby zawiesic neo to potrzebny jest atak ddos na usluge anie na system...ale to ataki wyższej polki o ktorych zwykly smiertelnik jak ja i Ty nic więcej nie wiemy ani nie mozemy przeprowadzic...<>
    malutki dodatek z mojej strony...

Przedmowca mial chyba na mysli ze nie da sie przeprowadzic ataku z jednej maszyny w sensie logicznym, czyli że za jego pomoca dac bezposredni efekt poprzez wczesniej nazwane zalewanie pakietami. Jednak w sensie fizycznym przeprowadzic atak DoS mozna nawet z komorki, nie trzeba uzywac sily (przepustowosci). Wlasnie na tym polegaja ataki DDoS ...na poszukiwaniu wzmacniaczy.

Domyślnie

szybciej by bylo poszukac http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni