Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 27 z 27

Temat: co kolega ma na monitorze - czyli cudzy ss

epi
    epi jest offline

Domyślnie juz wiem

juz wiem poczytalem troszke ale mam pytanie jedno zasadnicze zaden z opisanych programow nie ma wzmianki o programach antywirusowych czy np netbus ominie AVG jest mozliwosc ze moge zainstalowac go z komopa ofiary moge na chwile wylaczyc AVG ale co sie stanie jak wlacze go spowrotem czy wykryje szpiega

epi
    epi jest offline

Domyślnie

wyczytalem ze netbus ma ikone na pasku zadan na kompie ofiary da sie ja ukryc zebuy programu nie bylo widac pomocy
    czy netbus ominie AVG a jesli nie poradzcie lepszy program o rany zapomnialem dodac ze osoba laczy sie przez siec lokalna z internetem za pomoca rutera D-link DSL604 T co powie ruter na taki program czy wogole cos powie
    Ostatnio edytowane przez epi : 01-05-2007 - 00:30 Powód: zeby strona sie nie zapchala moimi postami :)

Domyślnie

1. czy mozesz robic edit poprzednich postow a nie dopisywac bez sensu kolejny pod swoim poprzednim?!

2. ostatni post to pytanie czy stwierdzenie?!

Domyślnie

ewentualnie pomysl o ardamax

Domyślnie

Router nie powie nic bo to router... jedyne co to to ze robi on NAT i jesli komputer na ktory chcesz to wrzucic nie jest ustawiony jako DMZ Host czy jak to tam bylo nie pamietam (albo nie otworzysz na routerze portu) to sie z zewnatrz nie podlaczysz...

epi
    epi jest offline

Domyślnie dzieki za podpowiedz ale..

no tak tylko jak dostac sie do rutera nie z kompa ofiary najlepiej z tego co pamietam to Dlink DsL-604 T z antenka i w nim mozna otwierac porty z danego kompa na dany komp wiem bo mam taki w domu i otwieralem kiedys porty ale jak to zrobic z innego kompa tak ruter ma firewall i NAT

Domyślnie

Jesli wlasciciel nie zezwolil na administracje z zewnatrz to nie mozna... no chyba ze znajdziesz taka dziure w sofcie routera o ktorej jeszcze nikt nie wie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Zasady Postowania