Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: orzech nie do zgryzienia,,,,

Domyślnie orzech nie do zgryzienia,,,,

Znacie moze jakies inne sposoby na podkladanie serwera niz opisane na tej stronce, chodzi o przypadek gdy nie jest sie znajomym ofiary nie rozmawia sie z nia na gg , ma sie tylko jej mail, mam tez haslo na konto mailowe kolesia, probowalem wysylas polaczone z jakisms programem przykladowym , takze spakowane zdiecie polaczone z serwerami , czasem ktos moze z czystej ciekawosci sprawdzic jakies zdiecia o ciekawiej tematyce , od kogos kto np pomylil sie i wysylal na zly adres..ale nic nei pmaga, jest jakis sposob zeby zrobic to w html ale podobno dziala tylko z IE ?, a na maila ciezko wysylac serwery bo serwer pocztowy wszytko prawie wykrywa i tzreba sie troche nabawic, jedyne wyjscie to podstawiony adres www ktory kopiuje plik do kat win i odpala ale jak to zrobic ? i czy to mozliwe?

Sardihan jest offline Blastmaster

Domyślnie

jasssneee ze jest sposub STRONA DLA HAX0RÓW

Domyślnie

no to super mi pomogles , mam juz serwer w formacie jpg , bez zadnych exe itp, wystarczy ze wejde do katalogu w kotrym sie znajduje ten obrazek i sie automatycznie zarazam, nie musze nawet na niego klikac , wrzucilem go na stronke otwieram w IE i firefox, obrazek sie laduje ale nie sciaga ga na dysk, plik zostal zrobiony w jpeg downloaderze.

Domyślnie

A czy ten jpeg downloader czy co tam uzywales ma instrukcje obslugi / inna dokumentacje? Ma autora?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

dokumentacji nie ma , program zamienia tylko serwer na rozszezenie jpg i nic wiecej.....a chcialbym cos w stylu "UC Downloader 1.0" ktory napisal Chochlik, ale nie moge nigdzie znalesc dzialajacego linku i pewnie nei znajde , znacie moze jakies podobne programy, lub posiadacie linki ?

Domyślnie

Cytat Napisał hexen Zobacz post
    program zamienia tylko serwer na rozszezenie jpg i nic wiecej.....
    Wow... to do tego trzeba az programu? no comment...

Domyślnie

to zrob binderem serwer z rozszerzeniem jpg !!!!!!
    w binderech mozna tylko zapisywac na exe, bat, com , pif, itp na rozszerzenia plikow wykonywalnych
    Ostatnio edytowane przez hexen : 07-06-2007 - 17:18

Domyślnie

Cytat Napisał hexen
    program zamienia tylko serwer na rozszezenie jpg i nic wiecej.....
    No widzisz... binder robi cos wiecej - nie tylko zmienia rozszerzenia. Binder bierze plik uruchamialny (wiec rozszerzenia jak podales) bo inaczej ukryta zawartosc sie nie uruchomi.

Odpowiadajac na Twoje podstawowe pytanie - kwestia uruchomienia 'ukrytego' kodu przez JPEG'a w przegladarce wymaga moim zdaniem jakiegos bledu w przegladarce (ale moge sie mylic - prosze o korekte jesli ktos wie dokladnie). Binder ukrywa dodatkowy kod w glownej aplikacji pod przykrywka innej, ale ta druga aplikacje trzeba jakos odpalic.

Moja teoria bylaby wiec taka: skoro wejscie do katalogu powoduje zainfekowanie maszyny a z przegladarki nie, oznaczaloby to, ze explorer (np generujac podglad obrazka) uruchamia kod... a przegladarka czyta obrazek i nie odpala kodu - czy da sie to obejsc?! Moze inna przegladarka zalapie, moze ten blad zostal zalatany w ostatniej wersji, ktora zainstalowales? Nie wiem - wrozka nie jestem... za duzo niewiadomych.

P.S.
    NTFS pozwala ukryc inny plik pod ta sama nazwa jak plik podstawowy... mozesz w ten sposob miec ukryty plik ale nie mozesz go uruchomic nie znajac dokladnych parametrow... poza tym dziala to tylko na NTFS i przeniesienie (kopia) na FAT spowoduje utrate ukrytych danych.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 07-06-2007 - 17:28