Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: JAK Z wewnętrznego IP wydobyć zewnętrzne...?

Cool JAK Z wewnętrznego IP wydobyć zewnętrzne...?

Witam! MAm takie pytanie, mam przykładowo IP wewnętrzne jakiejś osoby, i chcę sprawdzić kto to jest skąd ta osoba jest. Ale przez wewnętrzny adres chyba nie bardzo można to zrobić, a jeżeli tak to w jaki sposób? I czy z wewnętrznego IP można wydobyć jakoś zewnętrzne typu 80.10....
    Proszę o pomoc.

Domyślnie

niewiem czy dobrze pisze ale wydaje mi sie ze wewnetrzne ip to maja kompy za maskaradą czyli np w lanie i wtedy kazdy ma swoj inny numerek ip a zawnetrzny ip wszystkie te kompy maja takie same czyli numer ip serwera przez ktory przechodzą "bity" do internetu........tak mi sie wydaje....heh ale jak naprzyklad jestes za taka maskarada to zeby sprawdzic swoje wewntetrzne ip to cmd>ipconfig a zewnetrzne to np wejdz na jakas strone gdzie ci sie pokazuje.........
    wedlug mnie nie mozna odczytac adresu ip wewnetrznego komputera bedacego za maskarada....czy oto ci chodzi?....
    no ale niejestem pewien tego co pisze dlatego ps...emce lub tqm jezeli zle napisalem to wywalcie mojego posta lub poprawcie bo niechce nikogo wprowadzac w blad....pozdro
    Ostatnio edytowane przez ironwall : 07-04-2007 - 20:15

Domyślnie

on nie wie o co chodzi......
    * markossx *

Domyślnie

dobra skoro mowisz ze niewiem oco chodzi to zamiast mnie obrazac moglbys sam napisac odpowiedz na posta...

Domyślnie

irnowall chyba zle zrozumieles to sie odnosilo do tego 2 goscia...

PS. 300

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

co do pytania nr1 to jak babci rente kocham nic nie kminie
    co do 2 to wpisz sobie w google "test IP", "moje IP" albo cos w tym stylu
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

Znajac IP w sieci LAN nic nie wiesz... dopuki z tego kompa nie wejdziesz na jakas strone ktora na przyklad zwroci ci twoj IP... poza tym ja mam kilka sieci i kazda ma te same adresy... znajac wiec adres IP w sieci LAN jak bedziesz w stanie stwierdzic jaki jest adres WAN? Nie bedziesz w stanie...

Ubiegajac drugie pytanie - jak znalezc kogos znajac publiczny adres IP, odpowiem od razu - poczytac na forum bo temat byl walkowany.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie bosz

"jak znalezc kogos znajac publiczny adres IP, odpowiem od razu - poczytac na forum bo temat byl walkowany."

Jak Ci mówie że mam wewnętrzny adres typu np 192.58.12.154
    a nie zewnętrzny, z tego 192.58.12.154 niemożna z żadnej stronki wydobyć danych, pytałem czy poprzez niego można zdobyć zewnętrzny, czyli ten publuczny, jak Ty to nazywasz DUPKU!

Domyślnie

Siedzac przy tym komputerze wejsc na strone

albo wcisna userowi co tam siedzi kit ze chcesz cos sprawdzic i by ci podal co wyskoczylo...

Poza tym zolta kartka za obrazanie innych uzytkownikow forum idzie w dniu dzisiejszym do Jasla...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)