Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Narzedzia złodzieja

Domyślnie Narzedzia złodzieja

Najprawdopodobniej okradli dzis moje konto w Lineage2,myslalem ze umre, nie moge sie zalogowac a pracowalem na to 3 miesiace, serwer jest pełen ruskow i zabił bym takiego dosłownie jakbym go spotkał.Tak sie zdenerwowalem, ze sam(moge siedziec nad tym nawet pare lat) chce okrasc chyba wszystkich ruskow.Mam wiec pytanie co trzeba umiec, wiedze na jaki konkretny temat posiadac, jaki sprzet i ogolne porady aby moc wykrasc komus konto z gry.Wszystko powiedzialem bezposrednio przez co moge odczuc zgorszenie czytelni ale jak Wy byscie sie czuli w takiej sytuacji?Prosze o pomoc, nie chce gotowych programow itp. chce porad aby wiedziec w jakim kierunku isc.Pozdrawiam

Domyślnie

Uważaj z tymi ruskami bo oni maja krzepę jak to mówią Bierz przykład z Rosjan. Dla nich 40 stopni to nie mróz, 40 kilometrów to nie dystans, a 40% to nie wódka , może tak na początek byś się z kontaktował z adminem , tematy w stylu jak zacząć się przewijają prawie cały czas wystarczy dobrze poszukać.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

Z adminem jest taka sprawa jak nie jestes donatem to on Ci nie umie pomoz ale jak powacha euro to jeszcze ci da super itemy i nowe lepsze konto....a co do ruskow...pierd...ne dz...ki no ale moze jakos troche mi pomozecie?

Domyślnie

Cytat Napisał LineageAbyss Zobacz post
    Z adminem jest taka sprawa jak nie jestes donatem to on Ci nie umie pomoz
    dontat paczek
    czy ja wiem raczej nie jest tak jak mówisz musi mu zależeć żeby gra się trzymała bo za to ma kasę z reklam etc .
    no ale historyjka nawet niczego sobie
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

historyjka?ze ja niby klame?

Domyślnie

nie dziwie sie kosiarzowi, ze moze podejrzewac jakas scieme bo rozne przypadki byly na forum, dlatego raczej do takich sytuacji podchodzi sie z rezerwa...

ps. zajrzyj do PW

kosiarz admini gier internetowych (nie wszyscy) potrafia byc wredni...
    Ostatnio edytowane przez studencik20 : 06-15-2007 - 20:15

Domyślnie

Spoko ale mozecie uwazac to za scieme lub tez nie, lecz jesli mialbym klamac po co postawilem sprawe jasno o co chodzi?Wyraźnie powiedzialem, ze chce okrasc z konta ale co mi do tego jest potrzebne?Czy klamca jak probuje klamac to na samym poczatku mowi to klamstwo?

Domyślnie

Jakiś czas temu zacząłeś podobny temat po co zaczynasz to samo jeszcze raz.

http://hack.pl/forum/thread1240,byc_hakerem.html

Domyślnie

Sorka to było pod wpływem impulsu ale wszystko prawie jest oki.Podobny nie znaczy taki sam, wilczur i jamnik sa podobne ale nie sa takie same co nie ?>

Domyślnie

Takie porównywania nie maja sensu , w obu pytasz o ta sama sprawę i umieszczasz je w dziale do którego zbytnio nie pasują .
    niech zgadnę okazało się ze były problemy z serwerem i dlatego nie mogłeś się zalogować.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni