Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Narzedzia złodzieja

Domyślnie

no wiec student cie juz uprzedził ale wiesz niezły z niego cwaniak.Tak problem wynikł od serwera a tu Nasz pan studen chcial aby mi pomoc moj login i date urodzenia.A po co?Zeby pomoc?Moze ale jesli zobaczylby ze konto jest warte około 200zł racze by go nie oddal.Jak sam powiedział nie gra juz gry bo nie ma czasu,wiec dla mnie specjalnie sciagałby lineage2 (2.5gb) potem pieprzenie z patchem i jak to wzorowy Polak odda bez problemu.Z tego co wiem ja wyjde na klamce bo to on do Ciebie pierwszy napisał, ze chodziło serwer ale jesli ja bym pierwszy napisał o jego prosbie na forum on poczułby sie jak oszust dlatego aby ludzie mysleli ze to ja jestem bad on doniosł o calej sprawie ....Pozdro all

kaspsior jest offline يحشطخبؤءفنو٢٥٣كهي

Domyślnie

chore jazdy macie z tymi kontami

Domyślnie

Panowie... zluzujcie...

Co do gry i jej admina - jak daje du*y to ludzie i tak odejda bo jak ktos im bedzie psul zabawe za ktora w koncu niektorzy placa to powiedza facetowi 'czesc jak czapka' i interes sie skonczy...

Od czego zaczac? Programowanie i sieci... szczegolnie programowanie, bo to jest dobry poczatek do dalszej zabawy... a jak nie masz nastroju na nauke programowania to przeczytaj chocby wstep do 'Hacking - sztuka penetracji' i zmienisz zdanie a nastroj sie pojawi.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Dobra koniec tematu bo Nam sie tu jeszcze jakas III wojan swiatowa rozpeta )

Domyślnie

Cytat Napisał LineageAbyss Zobacz post
    Jak sam powiedział nie gra juz gry bo nie ma czasu,wiec dla mnie specjalnie sciagałby lineage2 (2.5gb) potem pieprzenie z patchem i jak to wzorowy Polak odda bez problemu.Z tego co wiem ja wyjde na klamce bo to on do Ciebie pierwszy napisał, ze chodziło serwer ale jesli ja bym pierwszy napisał o jego prosbie na forum on poczułby sie jak oszust dlatego aby ludzie mysleli ze to ja jestem bad on doniosł o calej sprawie ....Pozdro all
    nie gram i nie zamierzam... nie sciagalbym tej gry, po prostu wszedlem na jej strone zobaczylem ze mozna sie logowac wiec probowalem z pewnym loginem... nie chcialo mi sie myslec wiec zrobilem "przypomnij haslo" i stwierdzilem ze moze ruski zapomnieli o zmianie a skoro Ty podalbys prawidlowa date (bo tego wymagano w przypomnieniu) to byloby to potwierdzeniem ze to twoje konto... nie pisałem do kosiarza jaki był problem, to co dostaje w privach zostaje tylko do mojej wiadomosci (chyba ) nie poczulbym sie jak oszust bo jak oszust moze czuc sie tylko oszust...

Domyślnie

Najwarzniejsze ze jest oki juz
    aaa przy okazji zaczolem sie kształcić w kierunku roznych programow i innych narzedzi )

Domyślnie

tqm mowisz ze ta ksiazka tak dobrze dziala-motywuje do nauki?......jak tak to kupuje niema co...heh

Cool

Cytat Napisał LineageAbyss Zobacz post
    zaczolem sie kształcić w kierunku roznych programow i innych narzedzi )

scriptkidie? softwareh4x00r

Ja tam wole mój ukochany phreak
    brak opisu

Domyślnie

@ironwall - wstep daje pewien klimat 'starych dobrych czasow' i mowi jak to sie zaczelo... wyjasnia kto to hacker/cracker/script kiddie i dlaczego media mowia o hackerach tak jak mowia...

Jak ktos lubi nieco 'odgrzewane tematy' to polecam Wstep jak znalazl... pozniej zaczyna sie nieco ciekawsza zabawa. Poza tym calkiem fajnie sie czyta.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12