Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Sprawa wazniejsza niz prawie wszystko

Domyślnie Sprawa wazniejsza niz prawie wszystko

Słuchajcie ziomkowie. Mam taki problem - siedze sobie na komputerze i co jakis czas on sam sie resetuje. Nie w tych samych odstepach czasu, nie ma wirusa, nikt nie bawi sie tym komputerem. Jaki moze byc tego powod? Bardzo wazne prosze o jak najszybsza odpowiedz

Domyślnie

Może jest jakiś problem z temperatura , procek się przegrzewa, Może cos jest z systemem zwalone.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

tez mi sie tak dzialo mzoe ci wieraczek nawala......... wtedy jak jeszcze nie widzalem, to odkrecilem scianke i bylo ok, jesli to nie pomoze to cos z witraczkiem masz, ja teraz mam 2 i jest ok (poprostu chyba sie przegzewa) (ale niew iem co to ma wspolnego z hackinigem :|)

Domyślnie

Czasami windows czyści dynamicznie pamięć jeżeli się zapcha (np. wiele uruchomionych procesów i niepotrzebnych plików pozostałych po poprzednich instalkach), związku z tym występuje szereg problemów między innymi restart.
    Problem też może leżeć w niestabilnym systemie chłodzenia bądź zasilania...ziomku:}

Domyślnie

luzik, ja wiem ze to z hakowaniem nie ma nic wspolnego, i sorry ze zamieszczam pytanie tu, ale to jest najbardziej odwiedzalny teamt :] chodzi mi o wszystkie mozliwe przyczyny... to chyba nie wiatrak, bo po formacie juz przestal sie ressetowa(moj komp) wiec wyklyuczam przegrzanie...jakies inne mozliwe wady

Domyślnie

Cytat Napisał pablo_jarre Zobacz post
    ja wiem ze to z hakowaniem nie ma nic wspolnego, i sorry ze zamieszczam pytanie tu, ale to jest najbardziej odwiedzalny temat :]
    Skoro wiesz, że nie ma a zamieszczasz to celowo w nieodpowiednim temacie, to dla mnie cały ten topic to zwykłe spamowanie forum.
    Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go na życie cudzym życiem. Nie dajcie się schwytać w pułapkę dogmatu, która oznacza życie według wskazówek innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę iść za głosem swojego serca i intuicji. Wszystko inne jest mniej ważne.

Steve Jobs

31337 jest offline Banned

Domyślnie

sprawdź dokładnie mobo, głównie kondensatory. Jakby procesor się przegrzewał, gpu by zamroził obraz.

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

wyprobuj tez aplikację ramtweak bo jak słusznie Malcolm napisał windows tak ma jest to programik do optymlizacji ramu - usuwa co zbędne zarządza swapem nio i wogole robi to co windows 1000 razy lepiej
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

Mi tak sie kiedyś działo jak miałem zainstalowanego antywirusa a miałem na dysku szczątki których nie mogłem usunąć po poprzednim antywirusie.