Pokaż wyniki 1 do 10 z 29

Temat: trojany

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie trojany

    Witam mam pytanie jaki trojan najbardziej sie nadaje do przeszperania dokladnie dyskow twardzych ofiary (jezeli trojany do tego sie nie nadaja to co radzicie ) chodzi glownie oto zeby pozmieniac ustawienia administratora i regedita a i jesli moze znacie jakies stronki gdzie jest opisane krok po kroku jak to zrobic?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    oj dawno nie bawiłem się już żadnym trojankiem - ale 'za moich czasów' to się cafeini szalało - teraz nie wiem co tam króluje na listach ale z pewnością z cafeini zrobisz sobie użytek - do pobrania na trojanypl.org - opisów w necie też jest dużo!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    heh emil rowno napisalismy posta
    cafeini

  4. Domyślnie

    a swoja droga - poczytałem i sprobowałem pobrac cafe.ini'ego i mi zawirusowało kompa lol jak mam go "oswoic"?

  5. #5

    Domyślnie

    kazdego trojana co sciganiesz z np trojany.pl albo trojanypl.org sa spakowane
    i w nim jest serwer i klient
    ale i tak antyvirus i tak nie lubi kienta

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    najlepiej testować na VMware - albo czymś podobnym ewentualnie wyłączyć antywirusa - ale w przypadku kiedy testujesz na "żywym" (realnym) komputerze pamiętaj by ustawić hasło na serwerze przed zarażeniem hosta lub odłącz się od sieci a po całej zabawie odinstaluj serwer - dlaczego to chyba nie muszę tłumaczyć?
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    W vmware pod windows robi sie to tak:
    - vmnet0 jest w trybie bridge z karta sieciowa
    - na tej wlasnie karcie sieciowej wylaczasz (odznaczasz) protokol TCP/IP z poziomu Windows
    - normalnie uzywasz TCP/IP wewnatrz VMWare

    Dzieki temu system glowny znika z sieci i nie ma mocnych aby go cos trafilo a system gosc w vmware normalnie ma dostep do sieci. Tak sie wlasnie robi jak analizujesz jakis kod ktory moze byc niebezpieczny...

    Aha... no i w VM nie instaluj antywira Zobaczysz wiecej ciekawostek... Poza tym zrob sobie kopie katalogu z maszyna wirtualna bo jak system ci sie rozleci to po prostu nadpisujesz pliki i po sprawie.

    WAZNA UWAGA:
    Jak przenosisz maszyny wirtualne z miedzy kompami to zapyta Cie cyz chcesz wygenerowac nowy ID maszyny wirtualnej - ZAWSZE dawaj ze TAK, bo inaczej karta sieciowa w gosciu bedzie miec ten sam MAC :-) i jak odpalisz ich wiecej niz 1 kopie to bedzie konflikt adresow
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj