Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 29

Temat: trojany

Domyślnie trojany

Witam mam pytanie jaki trojan najbardziej sie nadaje do przeszperania dokladnie dyskow twardzych ofiary (jezeli trojany do tego sie nie nadaja to co radzicie ) chodzi glownie oto zeby pozmieniac ustawienia administratora i regedita a i jesli moze znacie jakies stronki gdzie jest opisane krok po kroku jak to zrobic?

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

oj dawno nie bawiłem się już żadnym trojankiem - ale 'za moich czasów' to się cafeini szalało - teraz nie wiem co tam króluje na listach ale z pewnością z cafeini zrobisz sobie użytek - do pobrania na trojanypl.org - opisów w necie też jest dużo!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

heh emil rowno napisalismy posta
    cafeini

Domyślnie

a swoja droga - poczytałem i sprobowałem pobrac cafe.ini'ego i mi zawirusowało kompa lol jak mam go "oswoic"?

Domyślnie

kazdego trojana co sciganiesz z np trojany.pl albo trojanypl.org sa spakowane
    i w nim jest serwer i klient
    ale i tak antyvirus i tak nie lubi kienta

Domyślnie

najlepiej testować na VMware - albo czymś podobnym ewentualnie wyłączyć antywirusa - ale w przypadku kiedy testujesz na "żywym" (realnym) komputerze pamiętaj by ustawić hasło na serwerze przed zarażeniem hosta lub odłącz się od sieci a po całej zabawie odinstaluj serwer - dlaczego to chyba nie muszę tłumaczyć?

Domyślnie

W vmware pod windows robi sie to tak:
    - vmnet0 jest w trybie bridge z karta sieciowa
    - na tej wlasnie karcie sieciowej wylaczasz (odznaczasz) protokol TCP/IP z poziomu Windows
    - normalnie uzywasz TCP/IP wewnatrz VMWare

Dzieki temu system glowny znika z sieci i nie ma mocnych aby go cos trafilo a system gosc w vmware normalnie ma dostep do sieci. Tak sie wlasnie robi jak analizujesz jakis kod ktory moze byc niebezpieczny...

Aha... no i w VM nie instaluj antywira Zobaczysz wiecej ciekawostek... Poza tym zrob sobie kopie katalogu z maszyna wirtualna bo jak system ci sie rozleci to po prostu nadpisujesz pliki i po sprawie.

WAZNA UWAGA:
    Jak przenosisz maszyny wirtualne z miedzy kompami to zapyta Cie cyz chcesz wygenerowac nowy ID maszyny wirtualnej - ZAWSZE dawaj ze TAK, bo inaczej karta sieciowa w gosciu bedzie miec ten sam MAC :-) i jak odpalisz ich wiecej niz 1 kopie to bedzie konflikt adresow
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie ...

Dobra no ale to dla was oczywiste sciagnij uruchom a ja nie bardzo wiem jak jak juz sciagnolem tego cafeini to co mam zrobic poprostu server na kompa ofiary i jazda cos nie wydaje mi sie wescie dajcie krotki opis zeby kazdy poczatkujacy ktory chce sie pobawic trojanem wiedzial obsluzyc ;p PROSZEEE! ;p
    hehe naprzyklad w niektorych trojanach pyta mnie o ip i z kad mam wiedziec to ip prosze prosze i jeszcze raz prosz epowiedcie jak to zrobic zeby dzialalo ? ;p

Domyślnie

A nio to inna gadka - poczytaj forum i dokumentacje dołączoną do cafeini a się dowiesz - manuale do cafeini na Google też są...

Domyślnie

tak tak i jak zwykle poszperaj w googlach ale ja poprostu chce wiedziec jak zdobyc ip servera jesli mamy kilkadziesiat kompw pod server podlaczonych chce zrobic tak zeby wszystkie kompy mialy tego trojanika poprzez instalowanie go na servie da sie tak (zainstalowac go na jednym kompie i zeby sie przedostal na serva) a moze wszystkie kompy maja takiesamo ip

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania