Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Wyciiąnięcie IP przez zdjęcie z faceooka?

Domyślnie Wyciiąnięcie IP przez zdjęcie z faceooka?

Witam. Z mojej znajomej profilu zostały rozesłane prywatne zdjęcia które nie powinien nikt zobaczyć(do mnie też trafiły). Ogólnie ciężki temat, mniejsza z tym jak ta osoba się włamała na to konto ale czy jest jakaś możliwość namierzenia takiej osoby? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc i nie musi być za darmo. Bo nie mogę dopuścić do tego by ta osoba chodziła bezkarna.

Kontakt na początek najlepiej na PW bo to bardzo delikatna sprawa.

Domyślnie Tak

Jest taka mozliwosc, jesli osoba nie zmienila IP wystarczy wejsc w ustawienia facebooka > Bezpieczeństwo > miejsca logowania, będą tam sesje logowania które były, bądź są aktualnie (nie pamietam juz jak to dokladnie jest). Ale jesli osoba uzyla bramki proxy, tora czy innego vpna to szanse namierzenia samemu moga byc marne
    najlepiej to na policje, chociaz podejrzewam ze oni za duzo nie zrobia
    //Jak najedziesz na miejsce logowania to tam powinno ci sie pokazac ip z jakiego ktos sie logowal

Domyślnie

Dzięki ale już tam sprawdzałem. Z profilu już się nic nie dowiem bo sprawdzałem chyba wszystko co się da. Wysyłam kilkanaście maili dziennie do facebooka żeby sprawdził z jakich ip sie logowano na jej konto ale ten support to chyba mit, bo nikt nie odpisuje.

Domyślnie

to chyba w takim razie nic nie pozostaje procz czekac na odpowiedz facebooka, no a jak nie to policja ale jak zmienil ip to moze byc ciezko

Zasady Postowania