Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Pomóżcie mi złamać tego ******** Beniamina

  1. Unhappy Pomóżcie mi złamać tego ******** Beniamina

    Mam problem i proszę wszystkich o pomoc. Mam założony w domu program Beniamin, i chcę się jego pozbyc, ale nie wiem jak, bo jak wykasuje go to nie będzie mi chodził net. Więc proszę wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wiedzą jak to zrobić, albo już mieli taki sam problem jak ja. Proszę wiadomości wysyłac na podany niżej e-mail, jako temat "Beniamin"


    [email protected]


    DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    Czemu ma ci net nie chodzić jak wykasujesz , możesz użyć proxy ale to niestety spowolnij neta , albo poszukać jakiejs bazy z słowami kluczowymi tego programu i ja wykasować.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie Chlopie robisz z niczego problem

    Kto ci załozył tego beniamina matka?czy niewiem kto tam wkładasz płytke z windowsem formatujesz dysk instalujesz swiezą winde i po sprawie niema beniamina po co sie męczyc takie jest moje zdanie


    Pozdrawiam!!!

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem najłatwiej usunąć baze danych. Podejrzewam że musi z jakiejś korzystać. Jak każdy program tego typu. Jeśli chcesz spróbuję poszukać pod jaką nazwą jest baza danych. Sam miałem podobny problem tylko z innym program(ochraniacz) wyczysciłem baze danych, program normalnie chodizł ale nie blokował nic. Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie masz co najmniej 3 sposoby

    1. ctr+alt+delete i tam wejdź w zakładke procesy i znajdziesz tdguard.exe . poporstu go wyłącz i beniamin będzie działał
    2. Drugim sposobem jest wpisz w uruchom msconfig i tam masz uruchamianie . znajdziez tam beniamin.exe czy cos innego .jak to znajdziesz to wyłacz
    3. innym sposobem jest używane bramek proxy lub programów które maskują ip ale to zpowalnia neta.

  6. #6
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    Jak na cenzora i opiekuna działa to może na beniamina też : http://www.antycenzor.go.pl/

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    O nie kolego!
    to jak obejść tego typu zabezpieczenia było wałkowane na forum!

    Szanuj czcionkę!

    Zamykam!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Autor: 12-06-2006, 23:44
  2. złośliwe skrypty !!! pomóżcie
    By nowicjusz1 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 10-02-2006, 19:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj