Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Reset Trial

Exclamation Reset Trial

Witam!
    Mam problem, posiadam pewnego triala z ktorym nie moge sobie poradzic zeby go od nowa uzywac jako trial. Probowalem juz usunac rejstr odinstalowac za pomoca SmartyUninstaller jak i rowniez Uninstall Tool, za kazdym razem caly rejstr sie niby usuwal. Probowalem rowniez zainstalowac go w Sandboxie, niestety rowniez nic to nie dalo po usunieciu go z sandboxie rowniez reinstalowalem sandboxie myslalem ze to cos ma do zeczy tak samo nic. Gdzie moze byc problem? Albo inaczej dzie jeszcze moze ukrywac sie pliki rejestru? Wiem ze po formatowaniu dysku badz przeinstalowaniu windowsa bedzie program dzialal znowu te 5 dni (trial), ale jezeli to mozliwe chcialbym ominac to ciagle reinstalowanie wina.

Dodam ze gdy pobieralem program nie rejstrowalem sie na stronie, jednak program laczy sie z internetem aby sie zaktualizowac, jest tak za kazdym razem.

Moze sie zastanawiacie czemu go nie kupie poprostu odpowiedzi jest taka ze jest on piekielnie drogi, prawie 1200 zl miesiecznie, a nie uzywam go az tak czesto zeby mi sie oplacalo wydac te pieniazki.

Slyszalem ze idzie na linuxie wymazac jakos te pliki rejstru z Windows ze jakis program jest taki, ale nie stety wiecej nic sie nie dowiedzialem

Jezeli bedzie trzeba jestem w stanie zaplacic za to zeby ktos mi zrobil z tego triala wersje ze tak powiem pelna.

Pozdrawiam serdecznie!
    Ostatnio edytowane przez kla_1992 : 06-04-2016 - 15:50

hedVB jest offline AI

Domyślnie

powiedz jaki to program to się pobawimy
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Zasady Postowania