Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Jak spingować siostre przez router która ma to samo ip?

Domyślnie Jak spingować siostre przez router która ma to samo ip?

Denerwuje mnie, mamy to samo ip. Jakim programem mógłbym ją spingować tak, zebym ja na tym nie ucierpial ?

hedVB jest offline AI

Domyślnie

cmd.exe ping

a nie obrazi się na Ciebie jak ją spingujesz?
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Domyślnie

To jest właśnie najfajniejsze w takiej zabawie. Nie musi widzieć

Domyślnie

Jeżeli mówisz o takim samym ip zewnętrznym to jeżeli jesteście razem w LANie możesz przeprowadzić ARP Poisoning na adres MAC swojej siostry i oszukać jej komputer tak, żeby myślał że to twój komputer jest routerem, a skoro nie jest to po prostu odetniesz jej dostęp do Internetu i Intranetu (sieć lokalna). Oczywiście to nie jest żadne pingowanie, ale odłączysz jej Internet. Żeby odwrócić atak należy wyczyścić dynamiczną tablice ARP na komputerze siostry (czyli reset jej kompa) lub wykonanie ARP Poisoningu z prawidłowymi danymi routera.

Domyślnie

Cytat Napisał Toranktto Zobacz post
    Oczywiście to nie jest żadne pingowanie, ale odłączysz jej Internet. Żeby odwrócić atak należy wyczyścić dynamiczną tablice ARP na komputerze siostry (czyli reset jej kompa) lub wykonanie ARP Poisoningu z prawidłowymi danymi routera.
    Kolega chyba nie używał łącza mobilnego i nie przepinał się między dwiema kartami Alternatywnie nie wychowywał się w podejrzanym towarzystwie
    Na cholerę reset kompa, jak starczy nawet dla windy dać 'arp -d *' ?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

No masz racje, nie używałem łącza mobilnego. Co do przepinania się między kartami to socketa można zbindować z wybraną kartą sieciową (nie wiem jak to jest z łączem mobilnym więc możliwe że się mylę). Żeby wykonać komendę arp -d trzeba mieć uprawnienia superużytkownika, no i jeżeli jest to komputer siostry to zakładam że ma do niego ograniczony dostęp i nie może w dowolnej chwili przyjść i wpisać komendę bo siostra od razu wyczuje że to on grzebał. A jak siostra krzyczy że jej Internet nie działa to zawsze można powiedzieć żeby spróbowała zresetować komputer i jest mniejsze prawdopodobieństwo że wyczuje że to ty odcinasz dostęp bo restart w systemach Windows jest dosyć częsty przy różnych problemach.

Zasady Postowania