Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Maskowanie, zmiana UserAgenta, proszę o pomoc !

Question Maskowanie, zmiana UserAgenta, proszę o pomoc !

Witam, potrzebuję zmienić ID komputera, nie wiem czy dobrze na to mówię, ale chodzi o to, że gdy wejdę na pewną stronę, to zapisywane są informacje o mojej przeglądarce i PC.
    Z tego co pamiętam w przeglądarce jest to identyfikator klienta / user agent, to można zmienić, można podawać się za inne przeglądarki i też można ustawić że się logujesz z całkiem innym id user agent.
    Ale chciałbym zmienić również swoje ID komputera, logując się na stronę, chciałbym żeby strona mnie widziała że loguję się tak jakby z innego urządzenia / komputera.
    Nie wiem czy wgl da rade to zmienić, bo nie wiem z czego te ID jest zbudowane, może z systemu + podzespołów i nawet format no inny system nie zmieni ID komputera.
    Strona wie o Twoim PC tyle ile jej wyślesz:

IP
    ciasteczka
    UserAgent na którego składa sie:
    dane przeglądarki i jej rozszerzeń
    wersja systemu operacyjnego.

Zmienisz to to serwer Cie nie rozpozna.
    IP - daje przez maske tak ?
    Ciasteczka (cookie) - wystarczy że usunę całą historię.
    UserAgent (dane przegladarki i rozszerzenia) - Wystarczy dodatek do którejś przeglądarki ? A co do rozszerzeń dodawanie/usuwanie pomoże ?
    Wersja systemu operacyjnego - z tym jak. Zmieniać klucze aktywacyjne, bo raczej zmiana całego systemu nie wchodzi w grę/ chyba ze zle rozumuję.

To wszystko powinno pomóc ?

A teraz drugie pytanie, chciałbym sobie założyć stronę / serwer i faktycznie sprawdzić czy po zmianie tych rzeczy, wchodząc na strone, strona bedzie mnie widziała jako kompletnie inną osobę.
    Jest jakiś skrypt który to pokazuje ? Czy jakiś kod który muszę wgrać na serwer aby mieć możliwość sprawdzenia kto wchodził na stronę ?

Domyślnie

Tak, generalnie chodzi o to by zmienić IP i MAC. Co do zmiany IP możesz użyć obejścia w stylu server proxy i VPN, tutaj masz więcej informacji na ten temat.

https://www.whatismyip.com/hide-my-ip-address/?iref=cta
    Extraterrestrial plant

Zasady Postowania