Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Pomoc w wejściu na konto Fb, w słusznej sprawie - płatne

  1. #1

    Exclamation Pomoc w wejściu na konto Fb, w słusznej sprawie - płatne

    Jak w innych, podobnych wątkach, proszę o pomoc w wejściu na czyjeś konto na Facebooku. Jest to o tyle, jak mi się zdaje, prostsza sytuacja, ponieważ ta osoba była wielokrotnie oraz przez długi czas zalogowana na moim komputerze. Nie jest to więc "nowe urządzenie", a i często nr IP ten sam.

    Bardzo proszę o napisanie do mnie na PW , jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc - dać wskazówki, polecić program, metodę... Jest to zlecenie płatne.
    Ostatnio edytowane przez kurzastopa : 11-30-2015 - 11:39

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał kurzastopa Zobacz post
    Jak w innych, podobnych wątkach, proszę o pomoc w wejściu na czyjeś konto na Facebooku. Jest to o tyle, jak mi się zdaje, prostsza sytuacja, ponieważ ta osoba była wielokrotnie oraz przez długi czas zalogowana na moim komputerze. Nie jest to więc "nowe urządzenie", a i często nr IP ten sam.

    Bardzo proszę o napisanie do mnie na PW , jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc - dać wskazówki, polecić program, metodę... Jest to zlecenie płatne.
    Sprawdź czy ci hasło w przeglądarce nie zostało. A może jest aktualna sesja? W przeciwnym wypadku cóż, w słuszne sprawy nie wierzę. Wymiar sprawiedliwości też.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj