Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: omijanie autentykacji aplikacji mobilnych, jak?

  1. #1

    Domyślnie omijanie autentykacji aplikacji mobilnych, jak?

    Załóżmy, że mam aplikację na androida albo ios lub windows phone.
    Aplikacja wymaga logowania się by udostępniać pobierany z amazon cloud content.
    Czy da się zrobić tak:
    1.Zainstalować tcpdump dumpnąć pakiety do pliku dump.pcap które mają miejsce przy lgoowaniu aplikacji
    2.Uruchomić tcpreplay, żeby aplikacja zawsze otrzymywała te same dane potwierdzające zgodność nazwy użytkownika i hasło, by otrzymywała dane z mojego serwera a nie ze swojego?

    Jak to zrobić bo tcprewrite nie chce mi przepisać pakietów któe nie są eth

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał zonom Zobacz post
    Załóżmy, że mam aplikację na androida albo ios lub windows phone.
    Aplikacja wymaga logowania się by udostępniać pobierany z amazon cloud content.
    Czy da się zrobić tak:
    1.Zainstalować tcpdump dumpnąć pakiety do pliku dump.pcap które mają miejsce przy lgoowaniu aplikacji
    2.Uruchomić tcpreplay, żeby aplikacja zawsze otrzymywała te same dane potwierdzające zgodność nazwy użytkownika i hasło, by otrzymywała dane z mojego serwera a nie ze swojego?

    Jak to zrobić bo tcprewrite nie chce mi przepisać pakietów któe nie są eth
    1. Nie widziałam tcpdumpa na Windows Phone, a iosa nie widziałam na oczy. Możesz próbować odpalić aplikację na emulatorze, zmostkować ruch i zebrać do debugowania ruch. Acz będzie to upierdliwe, bo musisz odfiltrować śmieci.
    2. A nie łatwiej ci będzie po prostu w hostsach na routerze podać pod tym samym adresem swoją usługę?

    Hmm nie bardzo wiem co i po co chcesz zrobić. Ja bym kminiła w tę stronę.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj