Witam wszystkich.

Jestem tu nowy i mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział do swojego problemu.

Mianowicie po kolei: w 2010 roku kupiłem konto do WoWa (=battle-net). Dostałem wszystkie dane do konta - sekretne pytania itp. Nie było wtedy możliwości zmiany danych osobowych na koncie, więc zostały tak, jak wpisał je pierwotny właściciel. Wszystko było z kontem w porządku, założyłem do niego authenticator na telefonie (apka generująca kody, które trzeba podać przy logowaniu)...i tu pojawił się problem. Nie logowałem się przez około rok i ostatnio chciałem to zrobić, ale niestety zmieniłem telefon a na poprzednim telefonie skasowałem aplikację authenticator bez zapisywania numery seryjnego, bez którego nie da się połączyć nowej aplikacji na drugim telefonie z kontem.
Aby usunąć authenticator z konta, muszę wysłać skan dokumentu tożsamości, na którym dane będą takie jak na koncie. Nie byłoby w tym problemu, gdybym był w stanie skontaktować się z właścicielem konta sprzed 5 lat - jednak nie odpowiada na maile, telefony, nie znalazłem go na fb.

Teraz pytanie konkretnego nooba - czy jest możliwość jakiegoś złamania 8-cyfrowego kodu wymaganego przy loginie? Doszło do śmiesznej sytuacji, gdzie muszę sam włamać się na swoje konto...

Uprzedzając pytania, dla supportu jedynym wyjściem jest wysłanie im dokumentu tożsamości z danymi jak na koncie - opcja dla mnie raczej nierealna, bo nie mam skąd go wziąć

Trochę przydługi post, ale chciałem jak najdokładniej opisać swój problem.