Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Poczta Onet, problem z hasłem

Domyślnie Poczta Onet, problem z hasłem

Witam, miałam taką sytuacje ze pewnego dnia wchodzę sobie na Onet poczta i chce się zalogować na konta, jak i do 1 lub 2 nie działały wszystkie hasła. Dzięki pytaniu pomocniczemu uzyskałam dostęp do konta,a co z drugim ? a wiec tak nie było możliwości sms,pytania,mailu. Pisząc do nich i tłumacząc im taką i ową sytuacje oni mówią ze jeśli sugeruje włam na konta mam zgłosić się z tym na policje( Prędzej by mnie wyśmiali )To ze moje pierwsze konto było prawdziwe drugie owszem zmyślone,ale bardzo potrzebne. Wracając do tematu dałam im dowody ze ten email jest przeze mnie korzystny i akceptowany przez gry z moim pseudonimem oni i tak nie mogą nic z tym zrobić bo mają swoje procedury.Jest coś lub ktoś co by mi pomogło odzyskać hasło,? pozdrawiam.

Domyślnie

To się na policję idzie. Bierze się papierek od nich i z tym próbuje u adminów.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Cytat Napisał Piatkosia2010 Zobacz post
    To się na policję idzie. Bierze się papierek od nich i z tym próbuje u adminów.
    Witam,rozmawiałam z Policją i sami są w szoku ze oni nie chcą mi pomoc jednak mają taki regulamin i ze tez wysłali mnie do nich, oni zajmują się tylko kradzieżą a u mnie tego nie wiadomo wiec Policjant powiedział żebym z nimi jeszcze raz pogadała bo te czekanie procesu jest mało warte, Pisząc i rozmawiając z Grupą Onet oni nie mogą mi pomoc, gdy doszło do konwersacji telefonicznej to powiedzieli ze nie mogę nic poradzić to się rozkleiłam, bo najgorsze jest to ze jak człowiek mówi prawdę i chce to udowodnić oni i tak nie wierzą bo według ich kłamie, dlatego napisałam tutaj licząc o nawet małą pomoc, bo na pewno u Policji ani Onet jej nie uzyskam, pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jussia : 11-19-2015 - 14:59 Powód: Dopisanie

Zasady Postowania