Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Bindowanie plików, exe2jpg

Domyślnie Bindowanie plików, exe2jpg

Witam.
    Nie mogę zbindować pliku exe pod jpg'a. Niby się łączą ale nie uruchamia.
    Powód:
    Moim zamiarem jest zbanowanie konta koleżanki w grze CS:GO, VAC etc.
    Chcę podpiąć pod jpg'a przeterminowanego cheata żeby VAC ją wykrył. Dałem jej przedmioty warte dość sporo, na policji etc mnie wyśmieją, że piksele są tyle warte, a ta nie chce mi ich oddać po dobroci. Więc zostaje pies ogrodnika... Ani ja ani Ty mieć nie będziemy.
    Problem:
    Zbindować mogę JPG pod EXE, odpala się program a później obrazek, rozszerzenie pliku to *.exe więc troszkę podejrzane.
    EXE zbindowany pod JPG nie rusza, odpala się sam obrazek i zwiększa się waga JPG'a.
    Konsola CMD copy A.jpg + B.exe c.jpg zostawia plik o rozszerzeniu *.jpg ale nie rusza ani program ani obrazek (Win10?)
    Jakieś pomysły? Da się podpiąć *.bat który uruchomi *.exe ale jako *.jpg?

Mam nadzieję, że nie namieszałem Z góry dziękuje za pomoc ^^

Domyślnie

A od kiedy obrazki się uruchamia? Oczywiście możesz połączyć dowolne 2 pliki binarne, ale nie oznacza to, że obrazek ci się wykona. Możesz się uciec do stosowania podwójnych rozszerzeń, gdzie drugie za dużą ilością białych znaków czy ukryte czy cokolwiek. Poza tym w copy dałeś /B jako binarka? Może domyślnie działa na tekstach, nie wiem. Co do polecenia jakie podałeś - właśnie stworzyłeś najprostszy skrypt archiwizacyjny, możesz go uruchomić 7 zipem (kiedyś można było).

Aby uruchomić obrazek musiałbyś się zatroszczyć o to, aby twój kolega użył programu, który na odpowiednio spreparowany obrazek zareaguje odpowiednio źle. Czyli podatność w samym programie do przeglądania zdjęć. Nie ma możliwości, żeby pod Windowsem uruchomić tego typu plik.

Jeżeli plik jest w mime typu PE (czyli zwykły exe), to wtedy wystarczy dać w .bat start bla.xyz i się uruchamia, przynajmniej u mnie. Acz odpalenie binarki ze zmianą nazwy z poziomu command line też dało pozytywny efekt (nie dało go po kliknięciu myszą).

Baw się. Masz szczęście że jestem zbyt zmęczona dzisiaj by kazać ci iść w diabły.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Nie zwróciłem uwagi na /B ... Mój błąd, dziękuję.
    Teraz obrazek się odpala i waga obrazka się zmieniła ale program nie uruchamia się.
    Próbowałem też do tego zipa rzucić start bat'a. Znów coś przeoczyłem?

Domyślnie

Cytat Napisał Okimiot Zobacz post
    Nie zwróciłem uwagi na /B ... Mój błąd, dziękuję.
    Teraz obrazek się odpala i waga obrazka się zmieniła ale program nie uruchamia się.
    Próbowałem też do tego zipa rzucić start bat'a. Znów coś przeoczyłem?
    Otwórz plik w hexedytorze i podmień pierwsze 2 znaki w podglądzie ASCII na MZ. Ale obrazek wtedy przestanie być obrazkiem a binarka rzuci jakimś błędem.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania