Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Ktoś odzyskuje usunięte maile z mojej poczty....

Unhappy Ktoś odzyskuje usunięte maile z mojej poczty....

Proszę o pomoc. Ktoś odzyskuje usunięte z kosza wiadomości na moim koncie na wp i używa zawartych nich treści. Zdaję sobie sprawę że nawet usunięte z kosza wiadomości i każdy przesłany plik zostawia ślad. Czy mogę zrobić coś, żeby temu zapobiec? Maile wysyłam z telefonu, z wp.pl nie używam programu pocztowego. Czy ktoś może mi pomóc?

Domyślnie

Cytat Napisał blackcat Zobacz post
    Proszę o pomoc. Ktoś odzyskuje usunięte z kosza wiadomości na moim koncie na wp i używa zawartych nich treści. Zdaję sobie sprawę że nawet usunięte z kosza wiadomości i każdy przesłany plik zostawia ślad. Czy mogę zrobić coś, żeby temu zapobiec? Maile wysyłam z telefonu, z wp.pl nie używam programu pocztowego. Czy ktoś może mi pomóc?
    Bez paniki, mobilny net ma swoje prawa. Często usuwając w kliencie (na komórce czy nawet desktopie) maili (danie ich do kosza) nie zdąży się wykonać (bo prędkość neta - spadek zasięgu, cokolwiek) i usunięte maile stają się przywrócone. Jeśli na żaden z nich nie klikniesz, z czasem mogą się usunąć (chyba że klient mobilny złapał timeout). Co innego, jeśli wywalone z webaplikacji wiadomości (po sprawdzeniu kosza tam są) i ponownym wejściu z niej są poza koszem - wtedy o ile twój klient mobilny ich sam nie przywrócił (synchronizując się z serwerem poczty) - możesz doszukiwać się problemu.

Także prawdopodobnie nic się złego nie dzieje - ot problemy z synchronizacją
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania