Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Margonem - łamanie hasła

Arrow Margonem - łamanie hasła

Witam

Ostatnio straciłem swoje konto w grze przeglądarkowej margonem (nie pytajcie jak XDD)
    i zastanawiam się czy jest możliwość zalogowania się nie znając hasła, coś w stylu SQL Ijection, no bo nie mam czasu na Brute-Force, albo ogólnie wejść do bazy danych i sprawdzić hasło. Jest też drugi sposób, wyciągnięcie z mojego konta adresu e-mail, włamać się na skrzynkę tego typa i przez odzyskiwanie wpisać nowe hasło.
    Umiem trochę programowanie (C#), i nie jestem NEWBIE w tych sprawach

Proszę o pomoc !

Domyślnie

Cytat Napisał programista007 Zobacz post
    Witam

Ostatnio straciłem swoje konto w grze przeglądarkowej margonem (nie pytajcie jak XDD)
    Przykro nam
    i zastanawiam się czy jest możliwość zalogowania się nie znając hasła, coś w stylu SQL Ijection,
    Jeżeli jakaś zmienna będzie podatna - może się to udać.
    no bo nie mam czasu na Brute-Force,
    I nie ma sensu jego stosowania - zwykle ludzie blokują po x próbach połączenia
    albo ogólnie wejść do bazy danych i sprawdzić hasło.
    Pod warunkiem, że masz login i hasło do bazy danych. Aa i jeszcze dostęp do localhosta DB lub innych hostów, które zostały skonfigurowane do łączenia się z bazą (zwykle baza nie wpuszcza ludzi z Internetu - i to na defaultach).
    Jest też drugi sposób, wyciągnięcie z mojego konta adresu e-mail, włamać się na skrzynkę tego typa i przez odzyskiwanie wpisać nowe hasło.
    Po co popełniać przestępstwo, jak można na przykład napisać do supportu gry? A może sprzedałeś konto i się rozmyśliłeś? Skoro wiesz który to typ- będzie ci łatwiej z supportem rozmawiać.
    Umiem trochę programowanie (C#), i nie jestem NEWBIE w tych sprawach

Proszę o pomoc !
    Fajnie, też jestem c#-wcem. Co do "nie jestem newbie" - zastanawiające jest, że skoro czujesz się przynajmniej średnio zaawansowany, podpytujesz ludzi na forach o sqli czy "włamania się na skrzynkę".
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

@Piatkosia2010 dodatkowo to, że dostałby się do bazy danych pewnie nic by mu nie dało, bo nie przechowuje zapewne hasła plaintextem baza. Niestety nie istnieje magiczny uniwersalny program do łamania haseł.
    Ostatnio edytowane przez katana2 : 10-02-2015 - 10:15

Domyślnie

Cytat Napisał katana2 Zobacz post
    @Piatkosia2010 dodatkowo to, że dostałby się do bazy danych pewnie nic by mu nie dało, bo nie przechowuje zapewne hasła plaintextem baza.
    Założyłam, że baza trzyma plaintextem, jak gg ze swego czasu <evil> Jak sam napisał
    albo ogólnie wejść do bazy danych i sprawdzić hasło.
    - więc zakładam że skądś ma taką informację.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania