Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Adres IP lub host Użytkownika

Domyślnie Adres IP lub host Użytkownika

Cześć Wam!

Potrzebuję pomocy w sprawie zdobycia adresu IP lub hosta tego gościa tutaj w profilu Profil polskipolako - Zapytaj.onet.pl -
    Szukałem GTA V na komputer, on podał link do jego pobrania właśnie na tej stronie "zapytaj.onet" Ja pobrałem spod tego linku, miał to być instalator GTA V, jak się okazało po odpaleniu zaczęło mi coś kombinować w wierszu poleceń, za moment wyłączyło mi komputer i wyczyściło przy okazji partycję D, takiego czegoś się nie spodziewałem. Czy da się jakoś jego numer IP kompa pozyskać? Proszę tylko o rozsądne odpowiedzi...

Domyślnie

Cytat Napisał X-alien Zobacz post
    Cześć Wam!
    Szukałem GTA V na komputer, on podał link do jego pobrania właśnie na tej stronie "zapytaj.onet" Ja pobrałem spod tego linku, miał to być instalator GTA V, jak się okazało po odpaleniu zaczęło mi coś kombinować w wierszu poleceń, za moment wyłączyło mi komputer i wyczyściło przy okazji partycję D, takiego czegoś się nie spodziewałem.
    Jakbyś nie kradł, kara by cię nie spotkała.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Prosiłem o rozsądne odpowiedzi, a TA dotkliwie uraziła moją osobę. Nie kradłem, i nie zamierzam więc proszę w ogóle nie udzielać się na Forum skoro nie macie Państwo nic sensownego wnieść w owy wątek.
    Po prostu chciałbym, aby za taki czyn TA osoba poniosła konsekwencje, czegoś takiego nie da się odpuścić...

Domyślnie

Cytat Napisał X-alien Zobacz post
    Prosiłem o rozsądne odpowiedzi, a TA dotkliwie uraziła moją osobę. Nie kradłem, i nie zamierzam więc proszę w ogóle nie udzielać się na Forum skoro nie macie Państwo nic sensownego wnieść w owy wątek.
    Po prostu chciałbym, aby za taki czyn TA osoba poniosła konsekwencje, czegoś takiego nie da się odpuścić...
    Grę oficjalnie można pobrać po zakupie za pośrednictwem platformy steam. WIęcej informacji na stronie Zaoszczędź 25%, kupując Grand Theft Auto V na Steam . Pobieranie z niepewnych źródeł ZAWSZE rodzi ryzyko infekcji i wydawcy gier nie ponoszą za to odpowiedzialność. A ludziom z internetu się po prostu nie ufa
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Odpowiedź krótka i zwięzła - popełniłem błąd.
    Zatem dzięki za odpis. Temat można zamknąć!
    Ostatnio edytowane przez X-alien : 06-22-2015 - 13:52

Domyślnie

Od kiedy ściąganie gier z internetu to nie przestępstwo i złodziejstwo? Co do zdobycia IP możesz użyć podstępu i narzędzia webowego sniffip. Zobacz wpis jak sprawdzić ip o właśnie tych narzędziach :-)
    Ostatnio edytowane przez katana2 : 10-02-2015 - 10:19

Zasady Postowania