Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Jak wejść do strony internetowej .

Angry Jak wejść do strony internetowej .

Witajcie !

Jak można pogrzebać w stronach typu:

Home - Yodel

Recruiting In Catering, Driving, Industrial & Office

Jest to powodem że firma oszukuje yodel (sklad kurierski) a to drugie agencja pracy ktora mnie oszukala i lekko im namieszac np. zaplacie swoje zaległości wobec pracowników czy cos takiego.

Domyślnie

Cytat Napisał Kamilson91 Zobacz post
    Witajcie !

Jak można pogrzebać w stronach typu:

Home - Yodel

Recruiting In Catering, Driving, Industrial & Office

Jest to powodem że firma oszukuje yodel (sklad kurierski) a to drugie agencja pracy ktora mnie oszukala i lekko im namieszac np. zaplacie swoje zaległości wobec pracowników czy cos takiego.
    Art. 18 KK wyraźnie mówi
    § 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.

§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.
    Zastanów się nad aktualnością tego pytania.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie Tak jest Aktualne

Ja nie mieszkam już w PL jedynie pozostał mi język . Jestem teraz w UK . Dużo polaków ta firma wywaliła na kase za robote ... Trzeba jakoś za rodaków sie wstawić i namieszać im nie każdy zna się na komputerach...

Zasady Postowania