Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: [KSIĄŻKA] Vademecum Hackingu. Skuteczna obrona przed atakami hackerów.

Domyślnie [KSIĄŻKA] Vademecum Hackingu. Skuteczna obrona przed atakami hackerów.

Witam!
    Przymerzam się do rozpoczęcia zabawy z hackingiem, programowaniem i zabezpieczeniami. Sporo już czytałem na te tematy, niedługo wybieram się na hackathon żeby się rozejrzeć i pogadać z ludźmi. Jako, że wolę mieć książkę w łapie przy nauce, to poszukuję czegoś przydatnego i zrozumiałego. Natknąłem się na książkę "Vademecum hackingu. Skuteczna obrona przed atakami hackerów"(można wyrwać na allegro od 60zł). W sklepie przeglądałem spis treści i opis książki i wywarła na mnie dobre wrażenie, jednak w internecie nie mogę dzoszukać sie opinii na jej temat... Posiada ją ktoś lub miał okazję przeczytać? Warta inwestycja czy lepiej postawić na coś innego?
    Pozdrawiam!

Domyślnie

Cytat Napisał ozix Zobacz post
    Witam!
    Przymerzam się do rozpoczęcia zabawy z hackingiem, programowaniem i zabezpieczeniami. Sporo już czytałem na te tematy, niedługo wybieram się na hackathon żeby się rozejrzeć i pogadać z ludźmi. Jako, że wolę mieć książkę w łapie przy nauce, to poszukuję czegoś przydatnego i zrozumiałego. Natknąłem się na książkę "Vademecum hackingu. Skuteczna obrona przed atakami hackerów"(można wyrwać na allegro od 60zł). W sklepie przeglądałem spis treści i opis książki i wywarła na mnie dobre wrażenie, jednak w internecie nie mogę dzoszukać sie opinii na jej temat... Posiada ją ktoś lub miał okazję przeczytać? Warta inwestycja czy lepiej postawić na coś innego?
    Pozdrawiam!
    Ja bym postawil na to Kali Linux. Testy penetracyjne - Aamir Lakhani, Joseph Muniz - Merlin.pl

Domyślnie

Strata czasu.
    Postaw sobie serwer, i przeprowadź na nim wszystkie ataki metasploit.
    Po drodze nauczysz się wielokrotnie więcej niż zdołasz przeczytać we wszystkich książkach o hackingu.
    Głos racjonalny.

Domyślnie

Wolę mieć w jednym miejscu zagadnienia związane z tematem hackingu, dlatego poszukuję książki. Informacje, rzecz jasna, będę uzupełniał szukając w internecie. Póki co zaczynam praktycznie od 0 także z pewnością przyda mi się pewne ukierunkowanie rozwoju (czemu ma się przyczynić książka), a nie chaotyczne "kąsanie" tematów. Jeśli ktoś ma w swoich zbiorach jakieś przydatne książki to będę bardzo wdzięczny za podanie tytułów ponieważ chciałbym aby książka doszła mi do piątku

Zasady Postowania