Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Mały problem z siecią! Prośba o pomoc!

Domyślnie Mały problem z siecią! Prośba o pomoc!

Witam,
    nie jestem hakerem ale mam mały problem, a mianowicie połączyłem się z siecią wifi (niezabezpieczoną) wywala mi altret że trzeba się zalogować. Oczywiście nie mam hasła ani loginu ale, własnie jest ale....
    działa google i skype, w google wpiszę dowolną frazę ale po kliknięciu w link jakiś z google próbuje otworzyć daną stronę i przekierowanie robi do strony z logowaniem.
    używam chrome więc ściągnąłem friGate i po wpisaniu w rozszerzenie np tej strony działa normalnie jak widać piszę, problemu by nie było tylko takie strony jak allegro czy youtube rozjeżdżają się niesamowicie przez tą wtyczkę.
    Ta wtyczka działa chyba jakoś przez proxy, postanowiłem wklepać ręcznie proxy do IE ale nie działa nie wyświetla się żadna strona nawet google.
    Ma ktoś może jakiś pomysł jak to rozwiązać?
    Ostatnio edytowane przez Scoff3r : 11-15-2014 - 19:26

Domyślnie

To ściągnij tym razem FreeGate. Ja też używam domyślnie Chrome ale FreeGate otwiera już zmodyfikowanego IE na proxy lokalne z przekierowaniem do uncensored proxy przez port 8580. W moim przypadku IE 11.0 (przez freegate) yt i alle chodzą dobrze.

Być może wtyczka do Chrome jest zbugowana.
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 11-16-2014 - 12:23

Domyślnie

Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    To ściągnij tym razem FreeGate. Ja też używam domyślnie Chrome ale FreeGate otwiera już zmodyfikowanego IE na proxy lokalne z przekierowaniem do uncensored proxy przez port 8580. W moim przypadku IE 11.0 (przez freegate) yt i alle chodzą dobrze.

Być może wtyczka do Chrome jest zbugowana.
    FreeGate nie działa, nie otwiera nic.
    Ma ktoś jakiś inny pomysł lub zna jakiś program żeby działały dobrze strony.

Zasady Postowania