Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: jak ustalić hasło do konta firmowego skype

Domyślnie jak ustalić hasło do konta firmowego skype

Witam,

Mam problem związany z kontem skype mojego byłego pracownika, który zginął w wypadku samochodowym kilka dni temu.
    Na swoim komputerze (służbowym), korzystał ze Skype w relacjach z kontrahentami i dostawcami. Używał loginu odnoszącego się do nazwy firmy - nie jest to konto prywatne.
    Próbujemy ze wspólnikiem od wczoraj znaleźć sposób na zalogowanie się.
    Znaleźliśmy na dysku C docelowy folder tego loginu i plik config.xml , gdzie ponoć jest ukryte hasło.

Próby kontaktu z supportem spełzły na niczym - nie są w stanie mam pomóc.

Prawdopodobnie logował się bez opcji zapamiętaj hasło - czy to już oznacza brak szans na znalezienie hasła?

Proszę o sugestie co powinniśmy zrobić.

Z góry dziękuję za pomoc.

pozdrawiam,

Exc0mmunion jest offline Superion

Domyślnie

Witaj,
    To dość skomplikowane ale nie do końca rozumiem czy można ustalić hasło w momencie logowania się na skype bez opcji "zapamiętaj hasło".
    Folder profilu jest na twardym dysku.

Czy system nie archiwizuje czynności wykonywanych na komputerze? Mam na myśli czy np znając ostatnią datę i godzinę logowanie nie można gdzieś podejrzeć co było wtedy wpisywane ?

Domyślnie

Jak "system" nie został poinstruowany że ma to przechowywać, to tego nie przechowa Zobacz co może być w systemie logowane (w ogóle) i jak sprawić, by logowało się co innego
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania