Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: DDos za pomocą maszyny

  1. #1

    Domyślnie DDos za pomocą maszyny

    Cześć.


    Mam pytanie odnośnie ataków ddos wykonywanych za pomocą maszyny.Mianowicie,na czym to polega i czy za pomocą takiego ataku można odciąć internet wybranej osobie?

    I kolejne pytanie,graliśmy z kolegą w grę,ktoś napisał żeby wbić na tsa,kolega wbił po czym nie mia neta do końca gry,czy to był atak ddos?

    + Za pomocą kilku komputerów np.5 jakie będą skutki wysyłania zapytań(wikipedia mówi ,że ddosy to wysyłanie zapytań ) na wybrane ip?

    I ostatnie pytanie,gdzie mogę kupić maszynę nadającą się do ataków ddos?

    Z góry dziękuję za mądre odpowiedzi,bez odsyłania do wikipedii proszę

  2. #2

    Domyślnie

    Najprościej rzecz ujmując DDoS polega na wykonaniu dużej liczby zapytań w jednej chwili do serwera przy pomocy dużej ilości komputerów (chodź nie zawsze). Serwer ma ograniczoną pamięć a na każde takowe zapytanie jest przydzielana jej część. Kiedy ów pamięć skończy się można odczuć zabużenia w działaniu serwera. Podobnie jest z routerami. Z jednej maszyny raczej DDoSa nie zrobisz. Do takich rzeczy buduje się botnet. Możesz poczytać o Slow HTTP Dos: Ataki Slow HTTP DoS (cz. 1.), tutaj nie koniecznie potrzeba dużej ilości komputerów. Druga opcja to wykupienie takowej usługi (zwane booter'em).

    Co do ataku przy pomocy 5 komputerów, chodź szanse są małe to wszystko zależy przede wszystkim od przepustowości łącza oraz "szybkości" atakującej maszyny. Jeżeli ów maszyną jest jakiś stary komputer pełniący rolę serwera np strony szkolnej problemu nie będzie, w innych przypadkach już tak.
    Ostatnio edytowane przez meviu : 10-19-2014 - 19:16

  3. #3

    Domyślnie

    Ten topic to czysty SPAM.
    Głos racjonalny.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał lame2 Zobacz post
    Ten topic to czysty SPAM.
    Dlaczego tak sądzisz?


    @meviu Dzięki za odpowiedź.

    Czyli jak ja i 5 kolegów za pomocą cmd czy loica zaczniemy ddosować ip jakiegos typa z pingiem 50,jaki będzie miał ping po "ataku"?


    Z ataku za pomocą botnetu zrezygnowałem ,ponieważ poczytałem trochę i ludzie piszą ,że aby wykupić botnet trzeba minimum 1000 zł...

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj