Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: IPStresser, parę pytań

Domyślnie IPStresser, parę pytań

Witam, mam wykupione ataki 3gbps (czyli max) na stronce https://www.ipstresser.com/
    A więc przejdźmy do sedna problemu, oczywiście z wywalaniem internetu losowym osobom nie ma najmniejszego problemu (nawet 100mbps potrafi rozłączyć potencjalną ofiarę z internetem) tak ze ściąganiem stron www, serwerów ts3 czy różnych innych takich już leciutki problem jest.
    Jak serwer TS3 nie ma jakichś dobrych zabezpieczeń, to bez problemu można go położyć. Ale jak jakieś ma, to te 3gbps nawet go nie posmyra.

Chociaż domyślam się, ze po prostu nie umiem za dobrze obsługiwać tego stressera, bo jest tam dużo róznych opcji do atakowania, oto one:

I teraz takie pytanka, które opcje z powyższych, są najkorzystniejsze do:
    1. atakowania serwerów ts3
    2. atakowania stron www

Z góry dzięki za odpowiedzi, a jako że jest to mój pierwszy post na tym forum to witam wszystkich bardzo serdecznie
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez Januszek : 09-14-2014 - 01:08

Domyślnie

Jako ze jest to Twoj pierwszy post na forum to tylko Cie uswiadomie, ze odpalanie tego stressera (albo innego) przeciw stronom/serwerom ktore nie naleza do ciebie jest nielegalne i mozesz narobic sobie i/lub swoim rodzicom/opiekunom powaznych problemow.
    Dodatkowo probujesz urzyc narzedzia ktore stworzyl ktos inny i ewidentnie nie rozumiesz jak dziala i co robi, wiec widac bardzo starasz sie o klopoty.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Rozumiem, a więc czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania w celach edukacyjnych?

Zasady Postowania