Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Czy to możliwe?

  1. #1

    Domyślnie Czy to możliwe?

    witam, kiedys odcieło mi nagle internet, z nudów zpingowałem moją bramę domyślną, no i czego się spodziewałem nic nie wyszło, ale spingowałem komputer sąsiada, i odpowiedział. dziwne brama domyślna wyłączona, a z sąsiadem z sieci się połącze no chyba że ta brama to tylko do internetu niewiem

  2. #2

    Domyślnie

    No jasne miałes zablokowany ruch na zewnącz(WAN) a w sieci lokalnej mogłes hulac (LAN)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał inkom Zobacz post
    No jasne miałes zablokowany ruch na zewnącz(WAN) a w sieci lokalnej mogłes hulac (LAN)
    dobra już ogarnołem no i źle mnie zrozumiałeś też, zrobiłem mape sieci windowsem 7 i mam tak:
    mójpc --> przełącznik ->> brama ->> internet

    u mnie właśnie ta brama była wyłączona a z ludźmi na ulicy moglem sie laczyc bo switch byl wlanczony(przelanczyk)

  4. #4

    Domyślnie

    Na ping nie trzeba odpowiadać, w większości nowych routerów jest to domyślnie wyłączone

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał M132 Zobacz post
    Na ping nie trzeba odpowiadać, w większości nowych routerów jest to domyślnie wyłączone
    zanim coś powiedz to pomyśl, napisałem w tedy że nie było internetu no i że jeśli jest internet to brama odpowiada. no i przeczytaj odpowiedź inkomowi

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał M132 Zobacz post
    Na ping nie trzeba odpowiadać, w większości nowych routerów jest to domyślnie wyłączone

  7. #7

    Thumbs up

    Cytat Napisał samolocik32 Zobacz post
    napisałem w tedy że [...] jeśli jest internet to brama odpowiada.
    Nigdzie nie napisałeś, że brama kiedykolwiek odpowiadała.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał M132 Zobacz post
    Nigdzie nie napisałeś, że brama kiedykolwiek odpowiadała.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj