Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Ogromna prośba o pomoc pilnie!!!

Domyślnie Ogromna prośba o pomoc pilnie!!!

Witam jestem pierwszy raz na tym forum, jeśli do puszcze się do złamania regulaminu bardzo proszę go nie usuwać poprwie. Chodzi o to iż pewno osoba wysłał do mojej rodziny na fbbardzo kompromitujące rzeczy które są fałszywe i przez to przechodzę ciężki okres. Prosiłabym aby ktoś znalazł numer IP tej abym mogła dowiedzieć się chociaż kto to zrobł bardzo proszę o pomoc i zrozumienie.
    Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

Cytat Napisał marta77713 Zobacz post
    Witam jestem pierwszy raz na tym forum, jeśli do puszcze się do złamania regulaminu bardzo proszę go nie usuwać poprwie. Chodzi o to iż pewno osoba wysłał do mojej rodziny na fbbardzo kompromitujące rzeczy które są fałszywe i przez to przechodzę ciężki okres. Prosiłabym aby ktoś znalazł numer IP tej abym mogła dowiedzieć się chociaż kto to zrobł bardzo proszę o pomoc i zrozumienie.
    Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
    legalne rozwiązania to: zgłoszenie na fb naruszenia oraz zgłoszenie na policje. IP nawet jak ktoś znajdzie to nie da Ci to imienia, nazwiska, adresu, itd. więc tej drogi doradzam nie wybierać.

Domyślnie :(

Czy żeby zgłosić naruszenie sprawy na fb muszę mieć konto link do strony juz został zatrzymany,a na policję strasznie boje się iść i tak ma duże problemy z tym ze rodzina się dowiedziała a kazda następna osoba która to widzi to dla mnie dodatkowy stres i kolejna wizyta u psychologa ale jeśli inaczej nie da się ustalić danych tej osoby to będę zmuszona iść . Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź,juz myślałam ze nikt mi nie odpowie.

Zasady Postowania