Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Blokowanie floodingu TCP

Domyślnie Blokowanie floodingu TCP

Co zrobic, jesli atakowana osoba potrafi blokowac ataki floodowania typu TCP? Sa jakies alternatywne metody atakow (oprocz tcp), ktore sa w stanie crashowac lub pingowac serwer?

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

Cytat Napisał outchable Zobacz post
    Co zrobic, jesli atakowana osoba potrafi blokowac ataki floodowania typu TCP? Sa jakies alternatywne metody atakow (oprocz tcp), ktore sa w stanie crashowac lub pingowac serwer?
    udp, chodź bardziej wydajne było by gdybyś "męczył" jakąś usługę.

Domyślnie

Cytat Napisał ocb Zobacz post
    udp, chodź bardziej wydajne było by gdybyś "męczył" jakąś usługę.
    Probowalem uzywac tez metody floodingu UDP, ale jedyne co sie dzieje, to niesamowite obciazenie proceesora w moim komputerze i bardzo zamulone lacze internetowe. Natomiast atakowanemu serwerowi nie dzieje sie kompletnie nic. Nie lapie nawet najmniejszych lagow.

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

Probowalem uzywac tez metody floodingu UDP, ale jedyne co sie dzieje, to niesamowite obciazenie proceesora w moim komputerze i bardzo zamulone lacze internetowe. Natomiast atakowanemu serwerowi nie dzieje sie kompletnie nic. Nie lapie nawet najmniejszych lagow.
    Dzieje się tak dlatego że twój upload jest na 99% mniejszy niż download serwera. Druga sprawa to taka że jak to serwer pełni jakieś funkcje i zazwyczaj jest "w nich wyspecjalizowany". Tak więc żeby w ten sposób zamulić łącze do tego serwera musisz dysponować dużo mocniejszym łączem. Podobnie ma się to do mocy obliczeniowej jednostki.

Domyślnie

Dzieje się tak dlatego że twój upload jest na 99% mniejszy niż download serwera. Druga sprawa to taka że jak to serwer pełni jakieś funkcje i zazwyczaj jest "w nich wyspecjalizowany". Tak więc żeby w ten sposób zamulić łącze do tego serwera musisz dysponować dużo mocniejszym łączem. Podobnie ma się to do mocy obliczeniowej jednostki.
    A istnieje jakas inna metoda (rownie skuteczna co TCP)? Poniewaz floodujac pakietami TPC, serwer praktycznie natychmiasto lapala laga, a po kilkunastu sekundach zawieszal sie. Na dodatek moj komputer mial nadal aktywne lacze internetowe i zuzycie procesora na poziomie 1-2%. W porownaniu e spamowaniem watkami UDP to ogromna roznica.

Domyślnie

Jakby mi ktos jeszcze powiedzial czy metoda floodowania za pomoca zwyklej komendy cmd w windows i prostemu skryptowi

ping [numer ip] -t -l [dowolna wartosc]

cokolwiek daje? Bo z tego co zauwazylem ping rosnie jedynie mnie, a nie serwerowi ktory flooduje. Od razu mowie ze robilem to za pomoca 10 komputerow i kazdy z nich mial otwarte ponad 30 okien cmd.

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

Jakby mi ktos jeszcze powiedzial czy metoda floodowania za pomoca zwyklej komendy cmd w windows i prostemu skryptowi

ping [numer ip] -t -l [dowolna wartosc]

cokolwiek daje? Bo z tego co zauwazylem ping rosnie jedynie mnie, a nie serwerowi ktory flooduje. Od razu mowie ze robilem to za pomoca 10 komputerow i kazdy z nich mial otwarte ponad 30 okien cmd.
    Dobrze że czytasz historie ale to już nie aktualne. Ping z tego co pamiętam nie ma nawet możliwości ustawienia czasu co jaki ma być wysłany pakiety. Domyślnie jest to sekunda tak więc całe wieki dla serwera by to przetrawił i wysrał. Zrozum że twoje łącze musi mięć większy up niż serwer dw. Musisz wysyłać więcej żądań niż serwer jest w stanie obsłużyć, lub jego łącze przesłać. Prościej już nie mogę.

Domyślnie

Zrozum że twoje łącze musi mięć większy up niż serwer dw. Musisz wysyłać więcej żądań niż serwer jest w stanie obsłużyć, lub jego łącze przesłać. Prościej już nie mogę.
    Wiem, o co ci chodzi, ale chyba odnosi sie to glownie do metody UDP. Pisalem juz, ze wczesniej atakowalem dokladnie ten sam serwer pakietami TPC i dawalo to powalajacy efekt, a moje lacze bylo takie samo jak teraz (upload na poziomie 2-2,5mb). Problem w tym, ze atakowana osoba w jakis sposob zablokowala mozliwosc atakowania pakietami TPC. Dlatego pytalem, czy istnieje jakas alternatywa rownie skutecznego ataku co tcp?

Zasady Postowania