Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Atak słownikowy na sieć WPA2

  1. #1

    Domyślnie Atak słownikowy na sieć WPA2

    Witam. Bez zbędnej gadaniny przejdę do rzeczy. Mam w pobliżu sieć zabezpieczoną za pomocą WPA2. Hasło te nie sądzę aby było jakoś super skomplikowane.

    Próbuję włamać się do tej sieci atakiem słownikowym.. Niestety nieudolnie. Używam słownika od Crackstation.

    Tutaj moje pytanie. Otóż używam LAPTOPA którego specyfikacja nie powala.. (3GB Ram, Procesor 2x 2.20ghz, karta graficzna intela). Laptop ten osiąga prędkość "kodowania?" w aircracku = 1160k/s

    Po godzinnej pracy aircracka zero rezultatu.. Czy to wina słownika, czy mojej słabej cierpliwości? Czy istnieje inny sposób na dostanie się do takiej sieci?

    Czy polecicie jakiś dobry słownik?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wachu5747 Zobacz post
    Witam. Bez zbędnej gadaniny przejdę do rzeczy. Mam w pobliżu sieć zabezpieczoną za pomocą WPA2. Hasło te nie sądzę aby było jakoś super skomplikowane.

    Próbuję włamać się do tej sieci atakiem słownikowym.. Niestety nieudolnie. Używam słownika od Crackstation.

    Tutaj moje pytanie. Otóż używam LAPTOPA którego specyfikacja nie powala.. (3GB Ram, Procesor 2x 2.20ghz, karta graficzna intela). Laptop ten osiąga prędkość "kodowania?" w aircracku = 1160k/s

    Po godzinnej pracy aircracka zero rezultatu.. Czy to wina słownika, czy mojej słabej cierpliwości? Czy istnieje inny sposób na dostanie się do takiej sieci?

    Czy polecicie jakiś dobry słownik?
    Policz sobie.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wachu5747 Zobacz post
    Czy istnieje inny sposób na dostanie się do takiej sieci?
    Razem z tymi sposobami, których jeszcze nikt nie wymyślił istnieje nieskończenie wiele metod. Jeśli masz na myśli któryś z poznanych, to każdy inny niż brutus i słowik zależy od konkretnego przypadku. Jeśli zaś szukasz uniwersalnej metody. Nawet jeśli ktoś taką zna, to trzyma ją dla siebie, bo gdyby ją upublicznił, to zaraz wprowadzono by inny standard.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj