Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Potrzebuje pomocy

Domyślnie Potrzebuje pomocy

Krotka pilka, jest dlugi zwiazek nagle ona zaczyna cudowac,probowalem normalnie rozmawiac etc ale jak widze sie nie da i z dnia na dziej wyglada to gorzej i opcje sa dwie, albo jestem robiony po rogach albo wystepuje tutaj typowa chlodna kobieca manipulacja - kocham ja ale po prostu musze wiedziec na czym stoje - one maja swoje sztuczki a ja licze na wasza pomoc i meskie sztuczki to tak w skrocie, czemu, po co i dlaczego.

1) Generalnie najchetniej to chialbym sie dowiedziec krok po kroku w jaki sposob ze swojego kompa moge jej posadzic jakiegos keyllogera, spywere badz jakkolwiek takie cus sie nazywa ( sory ale nigdy sie nie bawilem w takie sprawy, i tym bardziej prosze o zrozumienie) tak aby moc stwierdzic - wiadomo czy na facebooku sa rozmowy z tym "drugim".

2) Drugie pytanie dotyczy jej logowan na moim komputerze ale w przypadku jesli nigdy nie byla uzywana opcja "zapisz haslo", czy mozna to jakos wydobyc bo tak naprawde jesli dostane sie do jej poczty to dostane sie do facebooka.

Wiem ze dla wielu z was jest to smieszne i dziecinne ale licze ze znajda sie tacy ktorzy beda w stanie mnie zrozumiec.

Pozdrawiam

Domyślnie Witam

Moje gg 49239760, odezwij się to coś pomyślimy

Domyślnie

Stosowanie hackerki w sprawach sercowych nazywać męskimi sztuczkami, to jak nazwać różowego garbusa męskim samochodem.

Prośba o prawdziwe męskie sztuczki, to powinna być w dziale "socjotechnika".

Zaskoczę cię, że dziecinnym tego nie nazwę. Raczej frajerskim i ciotowatym.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

@orb jak już zdążyłeś mnie do tego przyzwyczaić pierdolisz głupoty. Nie wiem jak dochodzenie prawdy można nazwać frajerstwem. Raczej jej niedochodzenie to frajerstwo.

@yukens Co do pomocy - wiem żebyś chciał magiczny czerwony przycisk, ale taki nie istnieje uniwersalne sposoby tez nie istnieją. Nikt Ci nie może pomóc, bo zwyczajnie się nie da. Nikt nie wrzuci Ci do głowy wiedzy zdobywanej latami to nie Matrix. Tu możesz dostać wskazówkę jak zbłądzisz.

Zasady Postowania