Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Włamanie czy tylko wirus ??

Domyślnie Włamanie czy tylko wirus ??

Witam !
    Chciałbym abyście pomogli mi wyjaśnić co się dzieje z moim komputerem.
    Wszystko odbywa się podczas gry w Battlefield 4.Pierwszy raz zdarzyło się to miesiąc temu. Podczas gdy normalnie grałem nagle zaczęły odbywać się niepokojące rzeczy, mianowicie nagle "żołnierz" zaczął sam strzelać( myszkę odłączyłem za drugim razem, aby się upewnić czy to nie jakimś cudem mój sprzęt robi ze mnie durnia), włączać czat. Raz nawet coś w czacie zostało napisane ciąg bezsensownych wyrazów. Na szczęście takie dziwne zachowania zdarzają się rzadko, no ale się zdarzają. Dziś problem się powiększył, ponieważ przeniosło się wszytko do pulpitu. Oczywiście grałem w BF4, po jakimś czasie gra się zminimalizowała i gdy tylko myszką przeniosłem na jakiś program-ten się otwierał. Już nie mam pojęcia co się dzieje. Dziwne jest to że nic nie wykrywa mój antywirus Norton Internet Secruite.

Dodatkowe info:

WIN 8
    Norton Internet Secruite
    Internet radiowy(zabezpieczony WPA2)
    Wszystko oryginalne z aktywną licencją
    Jeśli nie w tym dziale to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

Cytat Napisał rafkow555 Zobacz post
    Witam !
    Chciałbym abyście pomogli mi wyjaśnić co się dzieje z moim komputerem.
    Wszystko odbywa się podczas gry w Battlefield 4.Pierwszy raz zdarzyło się to miesiąc temu. Podczas gdy normalnie grałem nagle zaczęły odbywać się niepokojące rzeczy, mianowicie nagle "żołnierz" zaczął sam strzelać( myszkę odłączyłem za drugim razem, aby się upewnić czy to nie jakimś cudem mój sprzęt robi ze mnie durnia), włączać czat. Raz nawet coś w czacie zostało napisane ciąg bezsensownych wyrazów. Na szczęście takie dziwne zachowania zdarzają się rzadko, no ale się zdarzają. Dziś problem się powiększył, ponieważ przeniosło się wszytko do pulpitu. Oczywiście grałem w BF4, po jakimś czasie gra się zminimalizowała i gdy tylko myszką przeniosłem na jakiś program-ten się otwierał. Już nie mam pojęcia co się dzieje. Dziwne jest to że nic nie wykrywa mój antywirus Norton Internet Secruite.

Dodatkowe info:

WIN 8
    Norton Internet Secruite
    Internet radiowy(zabezpieczony WPA2)
    Wszystko oryginalne z aktywną licencją
    Jeśli nie w tym dziale to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam
    jak dla mnie - palisz laptopa

Zasady Postowania