Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Prawa Autorskie

Domyślnie Prawa Autorskie

Witam. Postawiłem siec counter-strike i mam tam swoje wzory regulaminy itp
    siec o nazwie cs-blant.xaa.pl kopiuje odemnie wzory regulaimy pisałem do nich zeby usuneli prosiłem a oni nic wiec chce jakos temu zapobiec i zrobic im cos z forum lub ddos poleciał czy cos w tym stylu chce zeby mieli nauczke i juz wiecej nie kopiowali takich zeczy odemnie
    prosze o najszybszą pomoc

Domyślnie

Nie ma tu raczej dzialu prawnego, wiec sugeruje wynajac prawnika aby zajal sie Twoim problemem.
    Jesli pod regulaminem nie napisales klauzuli ze wszystkie prawa zastrzezone itd... to nie masz nic. Poza tym nie wiem czy mozna objac prawem autorskim regulamin swiadczenia uslgi - jakos nie ma to dla mnie najmniejszego sensu.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Jeżeli regulamin napisałeś sam (od podstaw) i nie kopiowałeś go żadnej innej witryny to stworzyłeś "utwór", który jest prawnie chroniony: Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
    Niestety bez prawnika się nie obejdzie jeżeli zdecydujesz się walczyć o swoje.

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Jesli pod regulaminem nie napisales klauzuli ze wszystkie prawa zastrzezone itd... to nie masz nic. Poza tym nie wiem czy mozna objac prawem autorskim regulamin swiadczenia uslgi - jakos nie ma to dla mnie najmniejszego sensu.
    - wpis "wszelkie prawa zastrzeżone i takie tam" jest nic nie znaczący z punktu widzenia polskiego prawa. Albo jesteś autorem utworu (w tym przypadku regulaminu) albo go skopiowałeś i masz obowiązek wskazać źródło oryginału. Co innego w przypadku zarejestrowanych znaków handlowych - wtedy piszesz coś takiego jako informacja żeby nikogo nie kusiło kopiować twojego loga/symbolu/znaku.
    - prawo autorskie może obejmować praktycznie wszystko co wymyślisz/stworzysz - zaczynając od filmu/książki/obrazu kończąc na bazgrołach na serwetce czy też linii melodycznej, którą nucisz w wannie.

Domyślnie

Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania