Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Włamanie na moje konto email

Domyślnie Włamanie na moje konto email

Witam. Od pewnego czasu nie mogę wejść na konto na fb tak samo jak i na email. Chciałabym zapytać czy za zapłatą ktoś mógłby złamać mi hasło do tego emaila? Mogę wysłać skan ważnej legitymacji szkolnej lub cokolwiek. Przepraszam jeśli napisałam nie w tym miejscu ale nie obczajam tak for internetowych jak wy :P. Jakby ktoś był zainteresowany pomocą za wynagrodzenie oczywiście to proszę o szybki odzew.

Domyślnie

Odzyskaj najpier haslo do emaila na stronie na ktorej posiadasz poczte a potem juz latwo odzyskasz haslo do konta na fb.

Domyślnie

nie moge odzyskac hasla na stronie poczty, poniewaz to konto bylo zalozone tylko po to aby zalozyc facebooka

Domyślnie

Cytat Napisał kasia.b Zobacz post
    nie moge odzyskac hasla na stronie poczty, poniewaz to konto bylo zalozone tylko po to aby zalozyc facebooka
    To mi sie podoba... skoro wiadomo ze konto email potrzebne jest to zalozenia FB, czlowiek zaklada FB i nie dba o konto email (wiedzac ze reset hasla FB bedzie tam wyslany), to sorry ale zero wspolczucia z mojej strony. Moze po prostu zaloz sobie nowe konto na FB i po sprawie?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Administratorzy poczty email Ci pomogą a jeśli nie pamiętasz też pytań pomocniczych/daty urodzin wprowadzonych podczas rejestracji lub podałaś złą komórkę (jeśli wspiera serwis ten sposób jak np: gmail) to będzie problem. Na złamanie hasła myślę, że Cię raczej nie stać finansowo i nie znasz ludzi, którzy się tego podejmą - bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie łamał prawa dla nieznajomego. Sam post to już jest podżeganie do przestępstwa z art.18 za co mogłabyś dostać karę grzywny, gdyby ktoś był nadgorliwy i wysłał wniosek do sądu xD

Domyślnie

Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    Administratorzy poczty email Ci pomogą a jeśli nie pamiętasz też pytań pomocniczych/daty urodzin wprowadzonych podczas rejestracji lub podałaś złą komórkę (jeśli wspiera serwis ten sposób jak np: gmail) to będzie problem. Na złamanie hasła myślę, że Cię raczej nie stać finansowo i nie znasz ludzi, którzy się tego podejmą - bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie łamał prawa dla nieznajomego. Sam post to już jest podżeganie do przestępstwa z art.18 za co mogłabyś dostać karę grzywny, gdyby ktoś był nadgorliwy i wysłał wniosek do sądu xD

No raczej nie bo ona chce żeby sie ktoś włamał na jej poczte a nie czyjąś..

Zasady Postowania